Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Ovo sto Devilsi rade trenutno, podseca na one njihove sampionske sezone. Ni rekord fransize, 13 vezanih pobeda, iz 2001. godine, vise nije tako daleko. Bratt, Hughes, Hischier nose ofanzivni deo, dok je golmanski trio prilicno konstantan, sa prosekom primljenih golova ispod 3.

Sa 3.71 golom po utakmici su trenutno treci na nivou lige. Uvek su bili sinonim za tvrd hokej i ovo je prilicno iznenadjenje (Scott Stevens i Scott Niedermayer su mi prva asocijacija na njih i Martin Brodeur naravno). Vode u Ottawi 2-0, nakon prve trecine, te se smesi i 12. vezana pobeda.

 

Po imenima ne bas atraktivan tim, no na ledu to deluje sasvim dobro. Generalno, u NHL je lepo sto niotkuda moze iskociti neka ekipa i boriti se za trofej.

Edited by Miljenko
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Kolorado se vraća… 6 pobeda u poslednjih 6, a sve su to bili potencijalni plejof timovi -  Edmonton, Kalgari, Vinipeg, Las Vegas, Minesota i eto pobedili su i jedan neozbiljan tim, St Luis. U subotu idem u Dalas da ih gledam u borbi za br 1 u centralnoj diviziji. 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Lepo otvaranje sezone. Spektakularna treca trecina u Tampi i prilicno zivahan prvi period na Pittsburgh-Chicago (skoro 30 suteva, ako dobro videh). Bedard 3 registrovana suta na gol, uz par pokusaja van okvira; deluje da ce biti ekstra opasan u PP situacijama.

Link to comment

Smorio sam se na kraju. Sa ovoliko jacim timom, izgubis kod kuce od Chicaga, tja. Hteo sam da gledam i Vegas, no sada me mrzi (plus me cekaju neke fizikalije u basti, pa je bolje da odmorim).

Link to comment
  • 2 months later...

Koliko smo kilavi ove sezone. Potkovan tim na papiru, no na ledu to sve deluje slabasno. Golmani nisu problem, PP je konacno krenuo, PK solidan, no realizacija cistih sansi mi deluje kilavo. U prvih par minuta meca, poduza 5 na 3 situacija i nista (samo 2 udarca na gol). Nesto kasnije Senatorsi to kaznjavaju sa igracem vise. Taman sto smo se vratili PP golom Ellera, tridesetak sekundi kasnije, 2-1 za domacina.

Trenutno smo 5 poena ispod WC crte.

Link to comment

Pretpostavio sam da ce Erik Karlsson biti liability defanzivno, no nisam ocekivao da ce to biti bas u ovoj meri. Logicno je da je to slucaj kod ofanzivno top defanzivaca, no neki balans je neophodan. Upravo gledam duel protiv Islandersa i vec je dozvolio dva zicera (predugo drzanje paka, los pas u neutralnoj trecini), mada za sada Nedeljkovic sve pokriva.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zadnje je vreme doslo, kada sudije navlace za mrljavi Buffalo, na nasem ledu. Onaj ofsajd na stranu, ovo oko drugog gola je smesna odluka.

Link to comment
  • 1 month later...

Koliko smo metiljavi ove sezone. Najpre ono cupanje protiv Islandersa (za osvojen bod), a sada nas je i Montreal izdominirao u prvoj trecini. Srecom te je samo 1-1. Forma ne ukazuje da imamo vece sanse za playoff mesto. 8 odnosno 9 bodova ispod crte, makar i sa par utakmica manje nije sjajno. Na prvih 8 mesta su uglavnom dobri timovi, ako izuzmemo Flyerse i Red Wingse, mada se potonji popravljaju, a za prvopomenute mi nije jasno kako su plasirani toliko visoko.

  • +1 1
Link to comment

nyr vs. phi super tekma pršti na sve strane, tuča, 2pp za filu koja juri gol za izjednačenje. a komentator laaala i sve je po laaaalinski

 

al je dobar bio, bar za nas neuke

Link to comment

Uff, dobismo jedva. Zato je meni NHL dosta bolji za gledanje od NBA. Puno egal duela, uz dinamiku (pa i tuce), koju samo hokej donosi.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...