Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Uvek se ponadam da ce protivnik da pruzi Tampi jaci otpor i u oba slucaja Tampa napravi brejk u gostima.

 

Sto je najgore iskljucio sam se nako 2:0 za Tampu protiv Floride i fokusirao se na druge meceve, pa se ponovo ukljucio dok sam video da vode 3:2. Izbegavam razne sajtove, pa samo pogledam tekmu i zaboravim na ostale.

 

Premocno mi i oni i Kolorado izgledaju i pola lige su iznad ostalih, pa onda bih stavio Boston.

 

Kanadjane ne bih komentarisao.:laugh:

 

Cudan je ovaj sistem za PO, dosta serija se lakse resava nego sto se pomisli na prvu loptu. A nije da nije bilo standardnih divizijskih duela.

 

 

 

Link to comment

Stoji da su Kanadjani imali najslabiju diviziju, ali i najzanimljiviju za gledanje. Toronto i Winnipeg su prilicno dobri timovi. Poznati su problemi Toronta sa golmanima, a nije im pomogla ni povreda Tavaresa. Montreal malo manje dosadan nego ranijih sezona, no mene smara kada sve zavisi od toga kakav ce biti Price. 

Zbog velikog broja medjusobnih duela u regularnom delu, timovi se poznaju odlicno, te se dosta lako koriste mane protivnika. Jedva cekam da se vrati stari sistem, a i da se Kanadjani pomesaju sa ostatkom lige. Premalo je golova bilo za moj ukus u ovoj sezoni.

Link to comment

Iako su izgubili svidja mi se sto je Vegas pokazao zube. Voleo bih da slave obe kuci protiv Kolorada, pa posle mi je svejedno na koju ce stranu otici iako ocekujem da Kolorado prolazi dalje. 

 

Komentar mi se vise odnosio na ishode serija nego na kvalitet divizije. Da se Vinipeg i Montreal sastanu u prvoj rundi, opet ne bih gledao taj mec pored drugih duela koji su mi na papiru zanimljiviji. Nisu mi trenutno toliko privlacne ekipe za gledanje, a to moze da se promeni u buducnosti.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ajlandersi su obe serije gubili sa 2:1 i odmah prvu gubili kuci, da vidimo da li ce imati snage da jos jednom preokrenu.

 

Ako uspeju u tome, siguran sam da osvajaju bez obzira na ishod serije Vegas-Montreal. Tri puta dobijas na slican nacin, bustujes mentalnu snagu samo tako.

Link to comment

Svi smo omasili Montreal.:laugh:

 

Slazem se, veoma dosadna ekipa za gledanje.

 

Sreca pa sam prehladjen, ne mrdam nigde pa cu da ispratim veceras game 7.

 

Voleo bih da prodju Ajlandersi, ali nece mi bi zao ako pobedi Tampa.

Link to comment

Vegas je disciplinovan tim koji je dobro utreniran, ima 3 dobra D, odličnog golmana i prosečne F. Ali, kada naidju na trenera koji dobro postavi igru protiv njih (ne dozvoliti Vegasu  ulazak u ofanzivnu trećinu kroz sredinu, mali broj grešaka tokom izvodjenja paka iz odbrambene zone u neutralnu, nema soliranja u zoni napada), Vegas je prosečam tim. Minesota i Montreal su to uradili, i Vegas je u te dve serije imao 6 pobeda i 7 poraza. 

  • +1 1
Link to comment
On 25.6.2021. at 11:51, Ricma said:

Svi smo omasili Montreal.:laugh:

 

Slazem se, veoma dosadna ekipa za gledanje.

 

Sreca pa sam prehladjen, ne mrdam nigde pa cu da ispratim veceras game 7.

 

Voleo bih da prodju Ajlandersi, ali nece mi bi zao ako pobedi Tampa.

Tampa je postavila Islanders igru protiv Islandersa, i prosla. Vasilevsky odlican, odbrana jos bolja, ovi nesretnici su triput uspeli da sutnu na gol, i nisu pokupili nijedan odbitak. ako im se bude htelo, i Montreal ce isto moci jer su i oni ekipa sa 0 kreacije. a Tampa ce ga vec udzidzati nekako

  • Hvala 1
Link to comment

Upravo to, skroz ih zatvorili. U nekim delovima meca su naspram Tampe bili juniori cim predju polovinu. Imali su period kada su za tipa 12-13 minuta uputili samo dva suta ka golu. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Seattle Kraken su imali expansion draft. Narvno, moji Penguinsi su im dali jednog od najboljih igraca u sastavu (Tanev). Brz agresivan, ume da resava probleme i napred, i pozadi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...