Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Colorado izgubio prvu od St, Louisa, pa im vratio s kamatom u drugoj, 8-0 :o oni mi se cine mozda i najboljim timom u ligi

MacKinnon, Rantanen, Landeskog je verovatno najbolji napad u ligi (ili oni ili Bergeron, Marchand, Pasternak), tu su i Donskoi, Kadri, Burakovsky... u odbrani doveli Toewsa da pomogne Makaru i Johnsonu, imaju i dva iznadprosecna golmana... bukvalno timu ne fali nista

Link to comment

Ubelezeni prvi bodovi, nakon sjajnog meca protiv Capitalsa. Par dobrih prilika u trecoj trecini, dupla stativa Ovechkina, promaseni ziceri u OT, DeSmith 4 skinuta penala (Guentzel daje jedini gol u penal seriji).

Link to comment

Jos jedna pobeda nakon penala i povratka iz zaostatka (1-3 u ovom slucaju). Ocekivao sam bolje izdanje protiv Rangersa, posto su jos u fazi formiranja, no dva boda su dva boda. Sada gledam Duckse i Colorado. Dosta pokusaja, no realizacija nije nesto, uz jedan kilav PP gostiju.

Link to comment

Zanimljivost je sto Pittsburgh, Boston i San Jose i dalje nemaju pobedu u regularnom toku, nakon 5 odigranih utakmica (Penguins imaju 3, Bruinsi i Sharksi po 2). Dallas je otvorio sezonu 7-0 nalupavanjem Predatorsa; Pavelsky 2G+2A, Radulov 2G+A. Dobar pocetak, mada ce biti zestoko oslabljeni poduze.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Moji zato imaju gomilu povredjenih defanzivaca (6), i poraz od Rangersa i nije toliko neocekivan (iznenadjenje je samo jedan dat gol). Devilsi imaju 3 otkazana meca, zbog COVID protokola; taman da se i Penguinsi konsoliduju malo, posto su naredna dva bas bila protiv njih.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...