Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kada je Philadelphia protivnik, uvek su zanimljive utakmice. Prilicno losa prva trecina i kasno primljen PP gol. Preokret u drugom periodu i naizgled prednost za lagani nastavak meca, no greska Letanga u defanzivnoj trecini vraca neizvesnost.

Link to comment

Ovi stigao pa prestigao Messiera... 695, osmi svih vremena. sledeci za uhvatiti, Gartner sa 708. trebace Ovi da se potrudi da ga stigne ove sezone.

 

takodje, dostigao Pastrnaka u sezoni, po 37 imaju... pre 5 tekmi Pastrnak je imao 9 golova vise. ludak je dao 11 u pet tekmi :wacko: Obojica teorijski jos 30 tekmi do kraja sezone. Matthews ima 36 golova i jos 31 tekmu. 

Link to comment
  • 1 month later...

Juce sam mislio da sam pisao u NHL delu, a ne dole ispod. Flyersi 8 u nizu, deoba prvog mesta u Metro, u svim tim tekmama 4+ gola, a i kad gube efikasni su...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

Mika Zibanejad zabio 5 komada Capsima :hail: Capsi su u uzasnoj seriji, Phila se  izjednacila sa  njima... Pittsburgh ima tekmu manje i 3 boda manje. bice tuce u Metropolitanu

Link to comment

Tesko ce ovi moji do vrha divizije, previse problema sa povredama. Flyersi igraju preko svih mojih ocekivanja. Napad im nikada nije bio sporan, no golmanski tandem mi ne deluje previse ubedljivo na papiru. Capitalsi bi prema kvalitetu ekipe, trebali lagano uzeti diviziju, no 4-7-2, na 13 prethodnih meceva navode na pomisao da tu nesto ne stima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...