Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Arizona je konkurentna posle dugog perioda tavorenja. Igraju cvrsto, a Kessel je veliko pojacanje, za PP pre svega. Ja generalno ne volim defanzivne ekipe, no red bi bio da i oni urade nesto, nakon velikih finansijskih problema  i izmestanja koje je za dlaku izbegnuto (poslednji playoff, 2011/12, finale konferencije).

Link to comment

Koliko su Islandersi dosadni za gledanje. Znam ko ih vodi, no da ekipi treba gomila zicera za jedan gol, ipak mi je neverovatno. Tampa je imala 4-5 uzasnih gresaka u defanzivnoj trecini, bez kazne. Varlamov je skinuo par dobrih suteva.

Odoh malo na NBA, pa ako ovde prorade strelci, bacicu pogled ponovo.:rolleyes:

Link to comment

dzabe Flyersima sto lice na nesto kada je Metropoliten jak ko zemlja ove godine. Capsi su trenutno top tim u NHL, Islandersi oma iza njih, Carolina je odlicna a Pittsburgh nastavlja biti pandan St Louis Cardinalsa. ne vidim da Flyersi mogu biti ista vise od wild card tima, ali obzirom da sam ja ovo izgovorio, napad na titulu nije van verovatnoce :D 

Link to comment

Islandersi individualno nisu nista specijalno; njihov rezultat je po meni skroz zasluga trenera. Capitalsi su vec ekstra jaki. Carolina dobra, ali i nepredvidljiva. Moji imaju jedan od jacih timova u ligi (ofanzivno pre svega), no povrede nam ne idu na ruku.

Dve najbolje ekipe trenutno su po meni, Boston i Washington. Tampa nema tako dominantan napad, kao prosle sezone recimo i odmah je skor slabiji (imaju 108 datih golova do sada, sto je oko 3.6 po utakmici, slabije za oko 0.4). Zapad je ujednacen. Tesko mi je da izdvojim odredjeni tim, posto neko ima odlican napad, ovi tamo odbranu, treci golmana.

Edited by Miljenko
Link to comment
On 8.12.2019. at 16:16, ObiW said:

E da, moj favorit za finale zapada je Finiks-Kolorado. Imaju čvrstu odbranu i loš napad, skroz drugačije od Kolorada.

 

cuo te je john chayka, taylor hall u arizoni.

Link to comment

Dobro je. Sad možemo da se skoncentrišemo da trejdujemo za nekog u odbrani, Hall nije bio dobar fit za nas.

 

da pojasnim: pričalo se da će Kolorado da trejduje za Hall-a.

Edited by ObiW
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kada teraš ljude da igraju po sred praznika...

Povreda, isključenje, major penalty, penal (promašeni), gol pomereni i niko te na zarezuje 2%, igra se sve u 16...

To sve u pola 1. trećine.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...