Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Torts "garantovao" majstoricu, usput pokusao da psihicki poremeti Raska, ali Tuukka (uz malu pomoc okvira gola) ponovo pokazao klasu i kao dobar drugar ispunio mi prognozu. Jackets bili generalno bolji, ali kontre Bruinsa su bile ubitacne, iako je prva linija bila zaustavljena, istakle se ostale..

Link to comment

U ostalim vestima, prva linija Avsa zaustavljena, Burns cistim bodichekom skinuo drugi skalp (Rantanen), ali su bottom 6 FW Avsa bili bolji od bottom 6 FW Sharksa u regularnom vremenu. Landenskog  u OT konacno daje jedan "cist" gol, prvi u plejofu koji nije muljanje ispred gola. Sedma utakmica u sredu, zrtve Burnsovog (legalnog) linca i nasilja pod znakom pitanja (Rantanen i Calvert). Ovo je realno krajnji domet Kolorada. 

Link to comment

Zasluzio je Landeskog da odluci u OT (posle Maca i Rantaneta u 1. rundi), igra jako dobro i stalna je pretnja po gol. A cim se Mikko vratio posle udarca, znaci da ipak nije nista ozbiljnije, igrace sigurno..

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Zasluzio je Landeskog da odluci u OT (posle Maca i Rantaneta u 1. rundi), igra jako dobro i stalna je pretnja po gol. A cim se Mikko vratio posle udarca, znaci da ipak nije nista ozbiljnije, igrace sigurno..

Bio sam na utakmici. Na zagrevanju izmedju dve trecine se videlo da povreda ima efekta, podizao je i savijao nogu kao da pokusava istegne misic. On je zbog slicnog udarca propustio 10 poslednjih utakmica u prvenstvu.

Edited by ObiW
Link to comment

Cudna utakmica u St Louisu. Blues izdominirali u 2/3 i 3/3, a opet najbolje sanse imali Starsi iz kontre. Bishop bio spektakularan, bio bas pod rafalnom paljbom..

 

Treca majstorica u ovom PO odlucena posle OT. Da li ce se trend nastaviti u San Joseu?

Link to comment

Moglo je da im se osveti u poslednjem minutu, ali istakao se Jones sa dve uzastopne odbrane. Da nije bilo ofsajda (generalno mi je to pravilo oduvek bilo glupo), utakmica bi mozda isla drugim tokom..

 

Posle silnih promasaja u 1. rundi, moj skor za 2. rundu 4(2). Not too bad..

Link to comment

Dallas ima kvalitetnu ekipu, bolju od Bluesa po meni (napad bez dileme bolji, a i Bishop je etablirani golman). Colorado je za mene prilicno neocekivano usao u playoff, a dolazak na prag finala konferencije je samo bonus.

Link to comment

Sve ono sto je Carolina dobro radila, upropastila na pocetku 3/3 sa dve nepotrebne kazne. Proradio Bostonov PP i Bruins preokrenuli tekmu. Vidjeno toliko puta ove sezone..

Link to comment

Carolina se predala bez ispaljenog metka, ipak je razlika u kvalitetu i dubini rostera bila prevelika. Bruinsi potpuno neutralisali napad Canesa, davali golove kad treba, PP uvek tu da pogura mec u pravom smeru, Rask u svom najboljem izdanju...

 

Pauza je dobro dosla, ali bilo bi dobro da se finale zapada ne oduzi, da se ne o'lade cekajuci..

Link to comment

Sharks se bas raspali u poslednje dve utakmice, Jones u izdanju iz regularne sezone, jos im se povredili neki kljucni igraci. S druge strane, Blues od tima sa najgorim skorom pocetkom januara, konacno do finala na koje su cekali skoro pola veka. Berube ih preporodio, a BWinnigton neocekivano izrastao u junaka..

 

I sad zbog glupe odluke da se unapred odredjuju termini, moramo cekati na prvi mec sve do ponedeljka. :thumbd:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...