Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Konacno jedno dobro izdanje Pingvina. 4-2 trenutno, mada je Hutton skinuo 4-5 zicera (ciste kontre, otvoren gol). Sudije su gresile od starta u proceni prekrsaja, na obe strane. Na 4-1 nije iskoriscena 5 na 3 situacija i sada je sve ponovo otvoreno. Pearson 1G + 1A do sada (prvi gol u sezoni).

Link to comment

Do mene je. Ne gledam ni blizu mečeva koliko bih hteo/voleo/želeo i onda kada gledam hteo bih pod obavezno spektakl i konfete! :D Tanko mi i mršavo skroz i ovo danas/večeras u Fili.

Link to comment

morao sam da pogledam Sabres-Sharks, da vidim kako je to Buffalo nanizao tolike pobede... i sada mi je jasno. jesu dobili u produzetku, ali su realno razvalili San Jose, ali razvalili. kako ljudi klizu, kako ubacuju pak u prazan prostor, pa to je poezija. napad Eichel/Skinner/Reinhart je ludilo. ako ovako nastave, mogu daleko dogurati 

Link to comment

Zato je meni NHL neuporedivo bolji za gledanje, u odnosu na NBA. Svako svakoga moze dobiti, plus redovno iskace neka ekipa iz senke koja ode daleko (Las Vegas je zamalo osvojio u prvoj sezoni, sa prosecnom ekipom).

Link to comment
2 hours ago, stoutspectacledbold-head said:

Bakstrom sabija. Otvorio upravo Daksi, a prekjuče tri komada Devilsima. Nazire se 8. u nizu. :thumbup:

 

Od 5:1 do 5 svi.

Link to comment

:isuse:

A čitava trećina još u igri. Još će na kraju i i uverljivo izgubiti.

Krasni imbecili. Sad i gube.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Linija Landenskog-MacKinnon-Rantanen dominira u broju asistencija i golova. Miko Rantanen igra kao Peter Forsberg nekada, kad ima pak prosto znas da ce da napravi cudo i ni iz cega namesti gol.

Link to comment

Kakva luda tekma u Kolumbusu, 15 golova. Gledao 1/3 i rekao nema leba za moje Flamese ovde, kad jutros vidim potpuno nestvaran rezultat. Treneri sigurno ne vole ovakve meceve, ali publika moze samo da uziva.

 

Ne znam sta tacno kaze statistika, generalno mi se cini da se postize vise golova nego ranije. Ima nekoliko smarackih timova, ali vecina neguje brzu igru i kreira dosta sansi..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...