Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Ocekivano, i Lundqvist i Price su na svom nivou, tu ce djavolski tesko biti dati gol. Ipak, sou je sinoc ukrao Allen sa 51 odbranom, neverovatan je bio. 

 

Bruinsi se obrukali u drugoj trecini bez suta na gol, ali Marchand (a ko bi drugi) na pravom mestu u pravom trenutku. Penguinsi takodje slabo poceli, ali dovoljna im bila jedna furiozna trecina da rese pitanje pobednika, Tacno se vidi razlika u iskustvu..

Link to comment

Najvise zahvaljujuci Allenu, St Louis ponovo odoleo pritisku Minnesote.

 

Videcemo sad da li Jackets mogu da ucine seriju sa Pensima zanimljivom. Pocetak obecava..

Link to comment

Predatorsi se ne sale, a Duksi se provlace..

 

Masivan hejl za Leafse. Uzivanje je ih je gledati, samo da izdrze..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Prodjose Senatorsi, u produzetku sestog meca; prilicno iznenadjenje za mene. Drago mi je za Oilerse, dok mi nije jasno, sta se desilo sa Blackhawksima. Znam da ovo nije ni nalik NBA playoffu, gde u nekim serijama nema sanse, da se desi iznenadjenje, ali 4-0 je ipak previse. Wild zaglavio, gde sam i pretpostavio da ce to uraditi, mada su Blues dosta slabiji, u odnosu na prethodne sezone ( imaju doduse i daljeTarasenka, kao superstara).Columbus ocekivano bez sansi protiv Pingvina. Montreal i Rangersi, tu vec nije bilo iznenadjenja, ma ko da prodje.

Link to comment

Bez obzira sto nijedna serija nije isla do 7, novi rekord sa 18 produzetaka u prvoj rundi.

 

Steta za Leafse, dali su sve od sebe.

 

Ostao bez timova za navijanje, ali uvek protiv Vasingtona, tako da Go Pens Go!

Link to comment

Od 6 komada u Otavi, polovica su SH. :adekvatnogasmajlijabez: I kakve zgoditke primaju domaci, inace plejof tim, visoko kotirani, prednost domacega leda, nekoga cak i izbacise u prethodnoj rundi...

Link to comment

Nestvarna dominacija Nesvila. Na 6. min. do kraja, kada su ih stisli neposredno no sto zabise treci, Keni Albert rece " obratite paznju, ovo nije pp, premda izgleda kao da jeste :D ".

 

Sto se Senatorsa tice, kako se oni provlace maltene iz meca u mec, alal im krasni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...