Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Sjajna prva trecina na Winnipeg-Pittsburgh. Jetsi vode 3-2; dve tuce na startu, gomila iskljucenja pride; Malkin sjajan, golmani ne previse sigurni. Kao sto rekose komentatori, Malkinu fali jos asistencija, za Gordie Howe hat trick. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Odlicna utakmica Pittsburgh-NY Islanders. Brza igra bez mnogo zavlacenja (mozda malo od strane gostiju, dok su imali 3-2, u trecem periodu, no to je normalno). Halak i Fleury skinuli nekoliko zicera, racunajuci tu i par u produzetku. Na kraju gosti uzese drugi bod, 2-1 na penale.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Na zapadu sve reseno poznatih je 8 ekipa koja se je plasirala u playoff:

Chicago,Minesota,Anaheim,Edmonton,San jose,St.Louis,Calgary,Nashville.

Na istoku su vec u playoffu Washington,Pitsburgh,Columbus,Motreal i NYR.

Link to comment

Tampa i LA su najveca razocarenja. Ucesce u plej-ofu se nije ni postavljalo kao pitanje, cak su mnogi Tampu svrstavali u glavnog favorita za Stanleya, ali su prilicno podbacili. Dzaba im sto su u vrhu u corsiju, nije sve u statistici..

 

S druge strane, Blue Jackets i Oilers su najprijatnija iznenadjenja. Iako ne volim Tortsa, sjajan posao je napravio u Columbusu i bez sumnje je trener godine. Posle toliko prvih pikova sa kojima nista nisu napravili, McDavid je preporodio Edmonton i uveo ih u plej-of posle 10 godina susenja..

Link to comment

Columbus je odličan tim, uopšte nije iznenađenje što su u PO. 

Sa istoka sam u PO i Tampu i NYI, to mi je onako prilično iznenađenje...

Na zapadu su Oilersi super iznenađenje, ne samo zbog plasmana u Po, nego sto ce imati i prednost domaćeg terena makar u prvoj rundi. Flames-e sam očekivao i baš mi je drago što ce igrati. I jedni i drugi.

Inače Šikago osvaja naravno. :fantom:

Link to comment

Columbus je odličan tim, uopšte nije iznenađenje što su u PO. 

 

Daleko od toga da su bili medju onima koji su sigurica za plej-of, u najboljem slucaju im se predvidjao wc upad. To je prakticno isti tim koji je proslu sezonu zavrsio kao 27, a godinu dana kasnije su cetvrta ekipa po ucinku u celoj ligi. Da sada nisu vezali nekoliko poraza, imali bi preko 110 poena glatko.

 

Kvantni skok su ostvarili pod Tortsovom komandom..

Link to comment

Idemo Hawksi po jos jedan Cup (ja kao navijac Flyersa sam posle '10 se poveo onom kad ne mozes da ih pobedis pridruzi im se). To mi jedno od jacih uzivanja uopste gledanje njih u PO. Kad se samo setim serija sa Wingsima, Kingsima, Ducksima, pa prosle godine sa Blues, odbijaju d'umru na tipa 1-3 redovno uz silne produzetke, ludnica zagarantovana  :lolol: . Svake sezone imaju neku seriju tako...

Link to comment

Jutros počeo playoff. Pitsburg pobedio Columbus rutinski, NYR uzeo več na startu brejk u Montrealu, ostala 2 meca su zavrsena nakon produzetka. Na oba su slavili gosti Minesota-St.Louise 1-2, Edmonton-San Jose 2-3.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...