Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Kakvi trejdovi juce jebote. Hall za Larssona, Subban za Webera. Setih se onog dzingla menjaze sa B92 - "ja cu vam dati nesto staro, a vi meni nesto novo; dacu vam nista, a vi meni nesto".. GM Montreala i Edmontona nevidjeni idioti.

 

Stamkos nece nidje na kraju..

Link to comment

Devilsima je tako nesto i trebalo, dok Oilersi ne znaju gde udaraju, par sezona unazad. Imas toliko top pikova i ne mozes da sklopis iole konkurentan tim, je stvarno neverovatno. Drago mi je da je Stamkos ostao; bilo bi mi neobicno, da ga vidim u drugom dresu. Montreal, tja; ljudi ne kapiraju da im treba bolji napad, a ne odbrana.

Link to comment

Pa sada ce Montrealu trebati i bolja odbrana :D. Dajes jednog od najboljih igraca na vrhuncu za matorog koji ce biti sve losiji. 

 

A sto se tice Oilersa, od svih tih top pikova, oni oterali onog koji je najvise pokazao. Elitni napadac za osrednjeg beka...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Listam potpisane slobodne agente i vidim da za 3-6 miliona po sezoni, imas veoma dobrog igraca. Meni(a i dobrom delu ljudi koje znam), NHL je atraktivniji za gledanje, u odnosu na NBA, tako da mi nije jasna ovolika razlika u ugovorima NHL-NBA(prosecan balvan-centar zaradjuje 15+ miliona).

Edited by Miljenko
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Полуфинала: Канада-Русија и Шведска-Европа.

По мени су САД пуно разочарале, без освојеног бода са НХЛ играчима у Сев. Америци тј. на мањем леду што би требало да им одговара.

Канада је фаворит број 1 и изненадио бих се да их Русија узме.

Реално финале Канада-Шведи, Канада титула.

Link to comment

Prodade kralj Henrik na kraju. Šveđani bili bolji, ali Evropa parkirala autobus i čekala kontre. No, nemaju šta da traže protiv Kanade, jedino ako Halak poludi kao što ume jednom godišnje.

 

btw, je l oni imaju nke nagrade za ovo takmičenje? Evropljani se radovali kao da nastupaju za svoje nacionalne timove.

 

btw 2, češko-slovački hokej je baš u krizi, ovi prvi nikad manje vrhunskih igrača nisu imali (u poređenju sa ostalim supersilama), a ovi drugi su došli dotle da ih se mora spajati sa Nemcima, Švajcarcim i Dancima da bi bili kompetitivni.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Meni deluje da je to stvar prestiza sada. Evropu cine vrhunski igraci, mozda su na golmanima tanji, no to se do sada nije pokazalo. Halak je imao mec sezone protiv USA, ne dajem mu vece sanse za isticanje, protiv Canade. Verovatno nam slede dve rutinske pobede domacina.

Cesi deluju bezlicno, dok Slovaci imaju par vrhunskih igraca, ali kao celina nisu nesto. Finci su me neprijatno iznenadili; obicno su bili majstori igranja na kontre. Rusima je odbrana losa i dalje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Slovački vrhunski igrači su, sem Tatara, na zalasku karijera. Česi imaju Palata i Voračeka od mladjih, ali je sve ostalo tanko, a nikad nisu imali lošije bekove nego sada.

 

Ruski bekovi su C klasa svetskog hokeja - od ovih najboljih ekipa (Kanada, Švedska, USA, Finska) Rusi imaju daleko najlošije bekove. Šveđani su, realno, drugi po kvalitetu - ovde im je falio jedan Zeterberg (+Steen). Finci nikada nisu imali talentovaniju grupu mladaca nego sada i oni bi morali da se kidaju sa Kanadom i Švedskom narednih godina. Ameri imaju neke svoje probleme, kvalitet nije sporan.

 

btw, u finalu naravno navijamo za Anžeja Kopitara :)

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Руси имају катастрофалну одбрану, Бобровски их је држао 2/3, имали су сјајан резултат на крају 2 трећин(2-2) са обзиром шта су све Канађани промашили.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...