Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

odlicna treca utakmica. juce sam gledao do 2-0, i onda sam zaspao ki zaklan, nije se dalo dalje izdrzati, ali hokej vredan hvale.

 

Washington dobio na uobicajeno, Ovy-Kuznetsov duo. ljudi ubise u playoffu. u 22 tekme playoffa, Kuznetsov ima 12 golova i 15 asista, Ovechkin 14 golova i 11 asista. kada bi ovo raspodelili na sezonu, Ovechkin bi bio prvi strelac sa 52 gola, a Kuznetsov treci sa 45, iza Ovechkina iz playoffa i Ovechkina iz regularne sezone :D Kuznetsov bi bio i treci poenter lige, iza McDavida i Girouxa... suludo jbt. nivo koji su imali Malkin i Crosby kada je Pittsburgh uzeo pre 10 godina. a Ovechkinu fale 2 gola da udje u top10 golova u playoffu u sezoni i postigne preko 15 golova, sto niko nije uradio vec vise od 20 godina(rekord Jari Kurrija ipak nece oboriti)

 

Link to comment

Sutra se igra bitna utakmica. Sa 3-1, verujem da ce rutinski zatvoriti seriju. Holtby je napravio samo jednu gresku, mada je ta bila smehotresna skroz (dobro je te ih nije stigla kazna u vidu izjednacenja).

Ima svega, lepih akcija, krljanja, fantasticnih intervencija golmana.:happy:

Link to comment
18 hours ago, freakns said:

odlicna treca utakmica. juce sam gledao do 2-0, i onda sam zaspao ki zaklan, nije se dalo dalje izdrzati, ali hokej vredan hvale.

 

 

Same here. :D Jedino što je meč bio dosadan dozlaboga. Kakvo će čudo biti da večiti luzeri iz prestonice posednu naslov. Jedino veće čudo od toga jeste da jebeni Vegas slavi Stenlija. 

Deluje da, zapravo, o svemu odlučuje Holtbi. 

Link to comment

strasno... boga oca su promasili

i Washington se ispromasivao kasnije, ali su im usla 3 gola iz prve 4 sanse otprilike. 

 

nije ovde jos nista gotovo. ako ko moze ovo chokovati to su Capitalsi :D 

Link to comment
  • 3 months later...

Zaboravio sam koliko je igra u NHL-u brza. Sjajna prva trecina u Torontu. Canadiensi odlicno otvorise, no domacin koristi prvog igraca vise za poravnanje, Matthews naravno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...