Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

ludilo totalno u prvoj. ja zaspao posle prve i nisam puno propustio, sve najinteresantnije se desilo u prvih 10min :) i da ponovim po 100x, Patrick Laine je novi Jari Kurri. kakav scorer :hail:

Link to comment

posle Stamkosovog gola za 2-1 nakon nezasluzena 2min Oshija mislio sam da ce pasti... ali umesto toga im urokali jos 5 komada. frizider da su bacili usao bi u gol kako ih je islo... sada mogu vec kuci da zatvore, ali mislim da ce biti presretni i sa 1-1 u Washingtonu

Link to comment

Zaspah pred trecu trecinu, ali imao sam osecaj da ce Tampa da ih zezne. Jbg, nije im ovo dobro za biznis sada, Freak baksuz vikao samo jednu da dobiju i pevaju...

Link to comment

Ne kaze se za dzabe da je 2:0 najopasniji rezultat..

 

Vasilevskij odlican, najzasluzniji za trijumf, bas kao i Fleury za Vegas vece pre.

Link to comment

Washington je imao dovoljno PP sansi (4), plus Tampa nije ni blizu top PK tima; to mi se cini kao glavni razlog poraza. Capitalsi su cesto znali da zavise od PP situacija, te je imperativ koristiti ih dobro.

Link to comment

Ja gledam onako na preskoke, ne moze se stigne sve od sporta danas.

 

Nocas Byfuglien promasi pak pri sutu i Smith ga zavuce iz solo kontre za 3-1 LAV. Verovatno i kljucno za seriju, ali da ne trcim pred rudu, nista me ne bi iznenadilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...