Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

javi se Miljenko :P

 

kakav mec... Capsi bez Wilsona, krenuli sa Smith-Pellyjem u napadu uz Ovyja i Kuznetsova. uzasno su izgledali. Ovy najgori na terenu. Pittsburgh ih potpuno izdominirao, usli sa 3-2 u trecu, i tu je trener Capsa dobio mec. zamenio je Smith-Pellyja sa Vranom i covek prvo asistira Kuznetsovu za 3-3 i onda ispradi Ovyja za 4-3... a Ovy bukvalno jedan potez na tekmi, i to posle 55 minuta. ali taj jedan je bio thing of beauty i odlucio pobednika. ali Capsi imaju problem. Backstrom izasao na pocetku poslednje trecine. ako je nesto ozbiljno i ne bude mogao igrati u naredni tekmama, dzaba su krecili...

Link to comment

Dobar mec. Ja se ne bunim i da ne prodjemo; ne mozes svaki put osvojiti. 

Tampa i Vegas mogu proci danas, dok Winnipeg ponovo ima prednost.

Link to comment

ova pobeda Capsa je statisticka greska :D

 

mislim da oni  nekih 10 godina za redom nisu propustili playoffs(od trece Ovyjeve sezone) i ovo im je prvo finale konfe... 3 puta za redom su ih Rangersi dobijli 4-3, mislim da ih je i Pittsburgh 3x dobio sa 4-3. ja tacno ne znam kako su pobedili. i to bez Backstoma, Burakovskog i Wilsona. taman po jedan igrac iz prva tri napada. doduse, Wilsonu istice suspenzija, Backstorm je zamalo igrao nocas, a i Bubrakovsky se mozda oporavi do Tampe...  a Tampa je razbila Bruise, svi su zdravi, a drugi napad im kida sve zivo... dakle, Lightning in 7? :D

 

sedma tekma Jetsa i Predatorsa je u cetvrtak na petak noc... znaci prve tekme finala konferencija verovatno u subotu i nedelju

 

 

Edited by freakns
Link to comment

Holtby je imao odlicnu seriju. Minimum lakih golova, odmah je sansa za prolaz veca. Ja sam i ocekivao da ce Capitalsi proci; zamor materijala kod Pingvina, plus se i Washingtonu mora posreciti jednom. Ja bih voleo da Ovy osvoji, no nece im biti lakse ni u narednim rundama.

Link to comment

ne mislim da je bio neki poseba zamor materijala. nije da su se raspali ko Blackhawksi :D prvi napad Pittsburgha je bio fenomenalan, odbrana je bila odlicna,  Murray solidan. jednostavo, Washington je konacno imao malo srece. treca i peta tekma su odlucene golovima u zadnja 3 minuta, sesta u produzetku. sva tri gola su individalne majstorije iz kontri/polukontri. a da je Malkin bio zdrav, nisam siguran da bi se serija ovako zavrsila... jedini covek za kojeg i da posumnjas u zamor materijala je Kessel koji je ceo playoff odigrao lose.  

Link to comment

Nije bas NHL, no da ne otvaram novi topik. WC najbolje divizije je u toku. Cesi i Rusi igraju odlican mec, 3-3, par minuta pre kraja regularnog toka. Krejci i Pastrnak su dosli nakon ispadanja Bruinsa, te Cesi deluju dosta dobro. USA je po imenima odlicna, mada ofanzivno ne deluju previse snalazljivo. Canada standardno dobra, Svedjani imaju finu selekciju (mada njih tek treba da vidim na delu).

Zaboravih. Ocekivao bi covek da se u dvorani stalno cuju AC/DC ili Metallica, kao ono Right Said Fred.:laugh:

Edited by Miljenko
Link to comment

Jos uvek ne verujem sa su Capitalsi izbacili Pingvinse.S obzirom na dosadasnje rezultate u plej offu Capitalsa mislio sam da ce ih Pingvinsi izbaciti sa Malkinom ili bez njega.Jednostavno Capitalsi su do sada bili sve samo ne plej off tim.Sada,ko zna.Mozda na talasu ove pobede odu bar u finale.

Sto se tice WC,nezahvalno za prognozu.Rusi sve gazili,a sada se mucili sa Cesima,od kojis realno jaci.Svedi i Finci su uvek tu negde,kao sto Miljenko napisa SAD ima dobar sastav na papiru.Naravno tu su Rusi koji igraju rastereceno posle zlata na OI,nazalost OVI nece doci,i Kanada koja uveek ima dobar tim.

Link to comment

Finale zapada Vegas - Winnipeg. E da mi je neko ovo pricao pre pocetka sezone, otvoreno bih mu rekao "Ala lazes" :D

 

Bas cudna serija NSH - WIN, u 5 utakmica bolji gosti, iako su obe ekipe bile vrlo jake na svom ledu u regularnom delu sezone, ali PO je posebna prica..

 

Rezime prognoza polufinala:

 

Cash 2 (0)

Miljenko 1 (0)

Nesh 1 (0)

Kowalski 1 (1)

 

Posle 2. runde:

 

Cash 10 (2)

Miljenko 7 (3)

Nesh 5 (1)

Kowalski 9 (3)

Freakns ostao na 6 (1) iz prve runde..

Link to comment

ovi su prvo poništili gol, pa  pregledali snimak i potvrdili da nije gol, a onda je trener uložio čelendž pa su pregledali ponovo i priznali, wtf

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...