Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Na Istoku sve ekipe koje ne mirisem, eto mozda Capsi, ali oni nikad nista ne urade. Zato Zapad mi se dosta vise svidja.

 

Sinoc Nashville koji kraljevi, 48-19 sutevi, pukli 4-1 :D. Davajte finale LAV - Nashville, to bi bio spektakl.

Link to comment

Vegas pokraden... dali gol u produzetku, ponistili im... videcemo kako ce se sada odvijati serija sa 1-1. da su otisli 2-0 mislim da bi bili veliki favoriti. ovako je dosta izjednaceno. rekao bih cak blaga prednost za Sharkse

 

i slazem se sa Kowalskim, linija Bergeron, Pastrnak, Marchand ubija kroz ceo playoff. Pastrnak ima 17 poena u playoffu, Marchand 13, Bergeron 11 ali je odgrao jedan mec manje... za poredjenje, kod Lightningsa Stamkos ima 6, Kucherov sa 10 jedini raspolozen... 

jedini koji su im blizu je prva linija Shitsburgha, Crosby, Hornqvist, Guentzel

Link to comment

Capitalsi zestoko izdominirase, u prvoj trecini, imaju 2-0 prednost. Murray je volsebno skinuo potencijalni treci gol, kada je cela strana bila otvorena.:Hail:

Link to comment

kakva kontra Backstrom/Ovy

 

ne pola, 2/3 gola je Backstromovo... mada i Ovyjeva reakcija nakon stative je mind blowing. odlicna, odlicna tekma. tj odlicna treca cetvrtina koju sam gledao uporedo s basetom...

Link to comment

Odlicna utakmica i zasluzena pobeda Capitalsa. Wilson je nepotrebno uneo nervozu, plus za onaj ocigledan elbowing nije dobio iskljucenje. Upravo citam da Aston-Reese ima slomljenu vilicu,sranje. Ako ne bude suspendovan, Wilson ce biti targetovan, do kraja serije.

Link to comment

Obe nocasnje utakmice odlicne. Preds nisu mogli bolje da otvore mec, ali onda furiozna 2/3 Jetsa i neverovatan preokret. U Winipegu je ludnica, posle ovakve pobede, deluje da im na njihovom ledu zaista niko nista ne moze..

Link to comment

Ne znam da li gresim,ali Winipeg mi se cini kao da su onom napaljenickom momentumu.Ne znam koliko je to realan kvalitet.

Edited by valter
Link to comment
33 minutes ago, valter said:

Ne znam da li gresim,ali Winipeg mi se cini kao da su onom napaljenickom momentumu.Ne znam koliko je to realan kvalitet.

Winnipeg je bio dobar, tokom cele sezone. Njihov eventualni ulazak u finale, bi se tesko mogao podvesti pod iznenadjenje. 

Link to comment
5 hours ago, Miljenko said:

Winnipeg je bio dobar, tokom cele sezone. Njihov eventualni ulazak u finale, bi se tesko mogao podvesti pod iznenadjenje. 

 

Ne bi bilo iznenadjenje naravno.Jesu bili dobri,ali uzimam u obzir da je plej off druga prica,a kao tim tu nemaju iskustva.Takodje,mozda gresim,imaju manje kvalitetnih igraca u rotaciji od konkurencije.Videcemo,kao Kanadski tim ih u svakom slucaju simpatisem.

Link to comment

ma koje iznenadjenje. ljudi su imali drugi skor u ligi, losiji samo od Nashville-a. a od momenta kada su doveli Stastnyja iz Bluesa moguce i da su imali najbolji skor... ta linija Stastny-Laine-Ehlers je mozda i najbolji drugi napad u ligi. Capsi imaju Backstroma i Oshija, nisu tako ubitacni. Boston Krejcija i Nasha, to je bio top unit pre 8 godina otprilike, ne danas. Tampa ima odlican drugi unit, Point-Palat-Johnson, Bubasvabe ne igraju sa Malkinom i Kessellom u istom unitu... mislim da su Tampa i Nashville jedini sa dubljom rotacijom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...