Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Šteta za Oilerse, jbg...

Daklem, finala: Predatori i Patke i Otava i Picburg. Ukratko- navijaću za Otavu, Nešvil igra nestvarno ovaj PO, uzima PIT... :fantom:

Link to comment

I meni je krivo sto Edmonton nije prosao. Pingvini bi ovo trebali da uzmu, no posto ipak nije NBA u pitanju, iznenadjenja su moguca.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ostao bez timova za navijanje, ali uvek protiv Vasingtona, tako da Go Pens Go!

 

DpqA55v.gif

 

Mislio sam da ce biti reseno u 6. utakmici, ali se Pensi nisu ni pojavili na tom mecu. Ipak, ovako je sladje. Interesantno je da je Fleury od definicije chokera neplanirano postao glavna uzdanica tima.

 

Sullivan izvlaci maksimum iz ovako osakacenog tima, ali igra nije ni blizu ocekivanog nivoa. Sensi su se pokazali kao vrlo zilavi, mogli su lako da izgube od Rangersa sa 4:1, a eto ih u finalu. Proslogodisnji Pensi bi ih odrali, ovako ce biti zanimljivo..

 

Na zapadu dajem prednost Predatorsima. Pucaju od samopouzdanja, odmorniji su od Ducksa, imaju boljeg golmana...

Link to comment

gledao sam mec Was-Pitt prve dve trecine... ja ne znam kako je Washington promasio sta je sve promasio... TJ Oshie prazan gol, Backstrom u stativu, Oviju Fleury odbrani gornjim delom stapa kada video pak nije... stob se reklo, nije kome je namenjeno, vec kome je sudjeno. Ovijev Washington ce otici u istoriju kao valjda najgori chokeri ikada. kada dodje sedma tekma, oni ne moraju ni da izadju na led

Link to comment

Ja sam ocekivao da ce nas rutinski opleviti, nakon sto je Crosby povredjen. Onda je usledio cetvrti mec serije, koji je i resio istu. Capitalsi su ove sezone imali individualno ubedljivo najbolji tim u ligi, no kada dodje playoff, nekako se izgube.

Link to comment

Ovi Senatorsi su najsrećniji tim, par godina unazad. Njihovo finale protiv Predatorsa bi bilo skroz neobično, mada pretpostavljam da gledanost ne bi bila upečatljiva.

Link to comment

Malo sporiji regularni deo, ali je produžetak bio spektakl. Prilično ravnopravna utakmica.

 

Najzad Kanada poražena, postalo je malo monotono u prethodnih nekoliko godina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...