Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Odbrana i golman su nam sigurni, kao retko kada. Murray je doneo potrebnu stabilnost ekipi. Ranijih godina se desavalo, da nijedna prednost nije dovoljna, makar i 5 minuta pre kraja utakmice. Ova ekipa Pingvina me podseca na Devilse, iz njihovog sampionskog perioda, 2000.-2003.(2 titule i jedno finale); imas prednost, na startu 3. trecine i tu je kraj. 

Edited by Miljenko
Link to comment

The four goals in 5:06 set a record for the fastest four goals to begin a game in the Stanley Cup Final, quicker than the 6:51 when the Penguins and Chicago Blackhawks each scored twice to start Game 4 in 1992.

Jones then stopped the next 40 shots after the Hagelin goal, including 17 in the second period.

 

Jones, who made 40 saves in a Game 3, 3-2 overtime win, is the first goaltender in the NHL expansion era (since 1967-68) to have multiple wins in a Cup Final with at least 40 saves, according to Elias.

Link to comment

hvala! :)

veliki je teret sad spao sa ovog tima. tolike godine podbacivanja, i onda ovakav preokret loše sezone, sa rukujem na klupi, na golu, u prvom i u drugom napadu... ovo je kup ko iz filma.

 

elem, pogodio sam da će biti 4-2 ali sam žešće potcenio bekove pitsburga pre ove serije. ne samo da su Torntona, Marloa i Pavelskog sveli na dva gola (od kojih je jedan bio EN) nego su i dali 4 komada u seriji. timska pobeda skroz naskroz.

Link to comment

Kraj sezone koja nije lepo pocela, ali se zavrsila idealno, za navijace Pingvina. Redom su padali teski protivnici u doigravanju. Nakon izbacivanja Rangersa, pomislio sam da postoje sanse, da se ode do samog kraja i to se i desilo. Meni je Murray otkrovenje. Sjajno je iskoristio sansu i drzao tim u mnogim playoff mecevima. Drago mi je sto je Kessel uzeo trofej, nakon one propasti u Torontu. Lepo uklopljen tim, gde se znalo ko sta radi, sezona iz snova. :ziga:

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...