Jump to content
kud u maglu Simoviću

Albanija - Srbija 08.10.

50 members have voted

1. 1. rezultat je

• pobeda Albanije
      7
    • pobeda Srbije
      20
    • nerešeno
      7
    • utakmica će biti prekinuta
      16

Recommended Posts

Miralem

kad cuje rec "kamen", podvuce se pod sto. posle moraju da zovu vulina da ga moli da izadje.

Cane Vukic Prebranac

ovo je albanska narodna nosnja? kul.

9bjQ2ex.jpg

*edited by mod

Poslalo Verbica i 50 studenata :D

A neki Grobari se navodno slikali ispred stadiona. Mada mislim da je realnije da su se slikali pre metar dana a danas okacili/

theanswer

Poslalo Verbica i 50 studenata :D

A neki Grobari se navodno slikali ispred stadiona. Mada mislim da je realnije da su se slikali pre metar dana a danas okacili/

Kad su Nikšićani u pitanju svaka realnost pada u vodu :D

reginald

Google translate "shqip" prevodi na engleski kao "Albanian", a "shqiponjat" kao "eagles". Meni laiku ovo izleda kao da ima isti korijen sto bi znacilo ili da se ptica zove po narodu ili narod po ptici. "Shqiponjat" je i jedan od nadimaka albanske reprezentacije. I oni su dakle orlovi, samo crni.

*edited by mod

Google translate "shqip" prevodi na engleski kao "Albanian", a "shqiponjat" kao "eagles". Meni laiku ovo izleda kao da ima isti korijen sto bi znacilo ili da se ptica zove po narodu ili narod po ptici. "Shqiponjat" je i jedan od nadimaka albanske reprezentacije. I oni su dakle orlovi, samo crni.

Crni Dronovi vs Beli Orlovi

mlatko

Autobus je simbol ovog gostovanja, isti ce parkirati ispred svog gola i truditi se da sto manje autogolova zabiju. Uefa ce naknadno odbiti zahtev za replay challenge Vucica zbog diskriminisanja fuzbaljera u mozak telepatijskim kamenicama".

kud u maglu Simoviću

stojković-tomović-ivanović-s. mitrović-kolarov-matić-milivojević-tošić-ljajić-tadić-a. mitrović

Edited by kud u maglu Simoviću

San Epifanio

Mitrovic (A.) ako danas ne donese trofej u vidu crvenog kartona, nista nije uradio.

MiddleClass

stojković-tomović-ivanović-s. mitrović-kolarov-matić-milivojević-tošić-ljajić-tadić-a. mitrović

Nema Kataia?! Muka mi je od privatne repke Toleta Karadzica...

čekmeže

Neće Mitrara dobiti crveni. Jedino ako da 2 gola pa zbog nesportskog radovanja.

kud u maglu Simoviću

Nema Kataia i Grujića?! Muka mi je od privatne repke Toleta Karadzica...

:pati:

MiddleClass

Ali je Grujic na spisku?

Кристофер Лумумбо

Ali je Grujic na spisku?

mag ppp fudbala mi kaze da je taj grujic ispod nivao race petrovica, a vidim da se ppp kune u njega. verujem ppp bardu, nikad nije pogresio. :fantom:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...