Jump to content
IGNORED

Albanija - Srbija 08.10.


kud u maglu Simoviću

  

50 members have voted

  1. 1. rezultat je

    • pobeda Albanije
      7
    • pobeda Srbije
      20
    • nerešeno
      7
    • utakmica će biti prekinuta
      16


Recommended Posts

Nemamo mi nista, ali barem nemaju ni oni nista, i ne zasluzuju nista osim ispadanja, nakon one scenografije u Beogradu.

 

Nakon što su ih napali huligani na terenu? Lukavi Albanci

Link to comment
  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    37

  • MiddleClass

    35

  • John Coltrane

    26

  • Cane Vukic Prebranac

    26

Ljukavi!

 

Inace bih voleo da znam šta su skandirali juče u Elbasanu, dok su skandirali. Jedino što sam raspoznao u jednom trenutku je nešto tipa Iliri, Iliri. Čisto da uporedimo sa Beogradom.

 

Očekivao sam da tekma bude antiklimaks, kao što je i bila ali nisam očekivao da će da bude baš onoliko đubre od obostranog nemanja pojma.

 

Da nam nisu oduzimani bodovi posle bg tekme, mi bi se u nedelju borili za baraž ili sam utripovao?

Edited by yolo
Link to comment

Nakon što su ih napali huligani na terenu? Lukavi Albanci

Ne nego nakon što su uzeli da se junački fajtaju za svetinju™. Neka si je zabiju tamo gde sunce ne sija i dabogda nikada ne videli nijedno takmičenje, i oni i svi slični paćenici.

Edited by beowl
Link to comment

 

Da nam nisu oduzimani bodovi posle bg tekme, mi bi se u nedelju borili za baraž ili sam utripovao?

Da smo u Bg pobedili mi 10, oni 8 bodova, ali jebes plasman  ... onaj izliv onomad tj pravedni odgovor i reakciju na podlu i lukavu provokaciju se ne moze platiti, makar propustili i Rusiju.

Srbija! Ljajic :ziga:

Link to comment

Nikad laksa grupa za, ako ne direktan plasman, a ono makar baraz.

 

Kao sto sam vec pisao Albanci jesu veoma tanka reprezentacija bez mnogo umeca, ali uz solidnu dozu cvrstine. Da ne upadosmo onomad na JNA u bogdanov mode, slistili bi ih u obe utakmice i u nedelju, protiv Portugalije, imali bi priliku za direktan plasman na SP. Sto, jelte, jos jednom pokazuje koliko je raspala bila grupa.

 

Bravo za malog Ljaju, vidi se da zna fudbala.

Link to comment

Ljukavi!

 

Inace bih voleo da znam šta su skandirali juče u Elbasanu, dok su skandirali. Jedino što sam raspoznao u jednom trenutku je nešto tipa Iliri, Iliri. Čisto da uporedimo sa Beogradom.

 

 

Упоређивање би нам открило да је албанска држава сређенија, а полиција способнија, али не верујем да си на то мислио.

 

Што се свега осталог тиче... Завидим Албанцима на полету и националном јединству. Разумљиво је то, фаза националног сазревања у којој се налазе - излазак из пелена и проходавање - подразумева такву врсту заноса. Мало је труба што иде руку под руку са отимањем туђе територије, убијањем комшија, спаљивањем манастира, продајом органа, измишљањем историје, али ето, приче ради хајде да све то апстрахујемо и да останемо само на чињеници да су морали да затворе 45 километара пута због усраног аутобуса са пар фудбалера. Према томе, пусти скандирање (за које и сам знаш да и у Енглеској очас склизне у антисемитизам када игра Тотенхем) и лепо признај да су напаљени џибери, скоро као што смо и ми некад били, па да лагано затварамо топик.

Link to comment

sto se zatvaranja topika, slazem se. sto se svega ostalog tice, nisam siguran, ne bih bez dokaznog materijala. za beograd ga imam posto sam bio na licu mesta i tu nazalost ne delim izmastanu istoriju o tom dogadjaju koja se ovde provlaci. zatvorenih 45 km puta govori o ozbiljnoj organizaciji od koje u bgd nismo nista videli i  zbog cega naposletku i ne idemo na EURO 2016.

 

edit - PL tim koji bi u danasnje vreme demonstrirao onakvo ponasanje navijaca kao sto smo ga mi imali u beogradu bi verovatno decenijama mastao da ih puste ponovo u takmicenje. to sto tvoji pevaju totenhemu (tipa one mi imamo glavić a gde je vama) je benigna šala u poređenju sa onim sto se desavalo pre i tokom tekme.

Edited by yolo
Link to comment

ne razbiram albanski ali čulo se uck, Kosovo, i u nekom trenutku neki stih sa Pristinom. novine izveštavaju o standardnim "i ko ne skače..." pesmuljcima

Link to comment

Boli me baš kurac za utakmicu, nisam je ni gledao niti pratio topik, ali ne mogu a da ne primetim da je nekad istorijska utakmica bila bitka sa supersilom, Staljinovim SSSR u Tampereu 1952., a danas se kurčimo kad pobedimo Albaniju. Da ne pričam o sadržaju samih utakmica...

 

olimpijska_jugoslavija_ss.jpg

Link to comment

Milivojevic jeste ugodno iznenadjenje. Tomovic i S.Mitrovic su u biti rezerve i odigrali su dobro. Tomovic nikako ne bi smio biti prvi desni bek jer nema igru prema naprijed.

 

Bit ce zanimljivo vidjeti kako ce sastaviti obranu za Portugalce. U jednoj kombinaciji bi Petkovic ni kriv ni duzan trebao cuvati Ronalda.

Link to comment

Nece igrati Kristina u BG-u.

 

Inace Milivojevic ne moze Raci ni kopacke da cisti. Najvise je pokazao na polju unistavanja solidnih kontri, izrazito nepreciznim sutevima iz daljine. 

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Dali je ko primjetio da je publika pljeskom ispratila Matica s terena? Sjetio sam se toga sad kada sam procitao izjavu Save Milosevica koji kaze da su aplaudirali prilikom nase dve izmjene.

Link to comment

Boli me baš kurac za utakmicu, nisam je ni gledao niti pratio topik, ali ne mogu a da ne primetim da je nekad istorijska utakmica bila bitka sa supersilom, Staljinovim SSSR u Tampereu 1952., a danas se kurčimo kad pobedimo Albaniju. Da ne pričam o sadržaju samih utakmica...

Ово је требало да буде историјска утакмица за Албанце, а не за нас.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...