Jump to content
IGNORED

Albanija - Srbija 08.10.


kud u maglu Simoviću

  

50 members have voted

  1. 1. rezultat je

    • pobeda Albanije
      7
    • pobeda Srbije
      20
    • nerešeno
      7
    • utakmica će biti prekinuta
      16


Recommended Posts

sorry, verovatno je do mene sto ne razumem o kakvoj se to "ironiji sudbine radi da adem da gol".

 

Naravno da razumeš, kao i svi ostali uostalom. Ništa tu nije sramota i ne moraš da se trudiš da "ne razumeš".

Link to comment
  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    37

  • MiddleClass

    35

  • John Coltrane

    26

  • Cane Vukic Prebranac

    26

sorry, verovatno je do mene sto ne razumem o kakvoj se to "ironiji sudbine radi da adem da gol".

 

Bošnjak sa Sandžaka - što bijaše označen k'o potencijalni izdajnik od Mihe Brankovića - dao gol za Srbiju na gostovanju kod Albanije na Dan neovisnosti Hrvatske. 1 čista ironija sudbine. -_-

 

 

 

 

Nego, bez zajebancije, Albanija je živi raspad. Kako bi bilo fino da nam nalete u baražu (tj. da mi prvo uletimo u baraž :lol: ).

Link to comment

bio je i ovde danas prvi kandidat za brankovica, sa mitrarom.

 

a dobro je ako ga je vukela pomesao sa sulejmanijem, meni se cini da je pre sa demaćijem ili sličnim.

Edited by yolo
Link to comment

sorry, verovatno je do mene sto ne razumem o kakvoj se to "ironiji sudbine radi da adem da gol".

ni ja ne vidim ironiju u tome, niti bi video ironiju da ga je dao sulejmani, ali dobro kontam da ima budala koje tako gledaju. tekma je generalno bila dosadna, ali i dalje daleko od naših najgorih izdanja.

Link to comment

pomenuo i hrvatski komentator na sk, da je kao musliman, koji igra za srbiju - trn u oko domacoj publici. o ljajicu pisem naravno.

 

realno, to je bolest....

 

 

inace, bili smo kilavi i jalovi i ocajni, usput. u pravu je bio kusturica kad je pisao da su albanci kurton od tima. iskreno, vise ne verujem da nam je problem ni trener, ni tole i banda oko njega. neka uguraju u zreb bar 2 lagane tekme na pocetku - ako to dobijemo idemo na sp.

Link to comment

Nego, bez zajebancije, Albanija je živi raspad. Kako bi bilo fino da nam nalete u baražu (tj. da mi prvo uletimo u baraž :lol: ).

 

Mislim da su se i oni malo presrali od prevelikih ocekivanja i uprskali motku, nisu oni do sada u kvalifikacijama nimalo bili losi. Mi ovde u Srbiji smo s pravom samokriticni oko toga kako smo doziveli ove utakmice ali dole kod njih tenzije i zelja da se pobedi "mrski neprijatelj" su jos gore, pretpostavljam da su zbog toga njihovi momci prenervozno usli u mec i jednostavno izgoreli. Kad su culi da je Portugal dobio radilo im je i nereseno i to im je mozda dodatno smanjilo zelju da rizikuju, a onda je Ljajic izmislio onaj prvi gol u 91. minutu i posle je bilo kasno da se vrate u utakmicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...