Jump to content
IGNORED

Albanija - Srbija 08.10.


kud u maglu Simoviću

  

50 members have voted

  1. 1. rezultat je

    • pobeda Albanije
      7
    • pobeda Srbije
      20
    • nerešeno
      7
    • utakmica će biti prekinuta
      16


Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    37

  • MiddleClass

    35

  • John Coltrane

    26

  • Cane Vukic Prebranac

    26

ne znam sto vredjate albanski tim, nisu nam oni krivi sto smo mi busan kurton. oni igraju skroz OK fudbal.

 

zao mi je sto ovo necu moci da pogledam uzivo u tirani, bila je to prilika za lep city break. ovako cu se mozda zadovoljiti presevom.

Igra se u Elbasanu.

Link to comment

kako nisam, pa UZIVO sam gledao

А на основу пола сата утакмице си провалио као играју целе квалификације? 

 

Igra se u Elbasanu.

Још лепши град да се посети, са прегршт драгуља везаних за српску историју.

Link to comment

ne znam sto vredjate albanski tim, nisu nam oni krivi sto smo mi busan kurton. oni igraju skroz OK fudbal.

 

zao mi je sto ovo necu moci da pogledam uzivo u tirani, bila je to prilika za lep city break. ovako cu se mozda zadovoljiti presevom.

 

Igra se u Elbasanu a oni igraju đoku. Bunker koji bi ova Srbija da je stanje u FSS i reprezentaciji normalno glat dobila 3:0.

Link to comment

Albanija igra kao Grcka svojevremeno, organizovano™, a naprijed sta urade urade. Jbg, nemaju oni kvalitet za neki dobar fudbal, al mislim da im to ne treba ni zamjerati, jedini nacin da ostvare rezultat je ovo sto igraju.

Svejedno, Srbija je 5x bolja ekipa, i pored svih problema. Valjda bi trebalo i da su dovoljno motivisani da dobiju preksutra. 

Link to comment

meni bunker nije problem, ne vidim zasto bih potcenjivao nekoga samo zbog taktike, narocito ako im to donosi vise bodova nego sto bi ih dobili nekom drugom taktikom. gledao sam tekmu protiv portugala, oni su primer solidno poslozenog tima skromnog kvaliteta  koji je vise od zbira individualnih kvaliteta i koji se lavovski bori. kod nas je sve obrnuto, ne vidim nacina da se bilo sta uporedi sem na terenu. u 37 beogradskih minuta nismo bili bolji, ili bar nismo bili bitno bolji da bi to bio povod za takve zakljucke. 

Edited by yolo
Link to comment

meni bunker nije problem, ne vidim zasto bih potcenjivao nekoga samo zbog taktike, narocito ako im to donosi vise bodova nego sto bi ih dobili nekom drugom taktikom. gledao sam tekmu protiv portugala, oni su primer solidno poslozenog tima skromnog kvaliteta  koji je vise od zbira individualnih kvaliteta i koji se lavovski bori. kod nas je sve obrnuto, ne vidim nacina da se bilo sta uporedi sem na terenu. u 37 beogradskih minuta nismo bili bolji, ili bar nismo bili bitno bolji da bi to bio povod za takve zakljucke. 

Па шта смо ми друго написали. само што је и тај бункер прецењен да се упорећује са грчким који је са друге планете. Што се нас тиче  да ли си нас гледао да смо били гори? Икад? Можда оно пар под Ђором, алио то је то. Др. Арсла објаснио.

Link to comment

pa meni je ono sto igra srbija - katastrofalan tim solidnih pojedinaca - u svakoj iteraciji fudbala gore od onoga sto igra albanija - posten tim simpaticnih dunstera. i barsa nije izasla iz sesnaesterca murinjovog intera ali kara banana, pehar je tamo gde je.

 

sto se tice poredjenja uptarskog bunkera sa timom koji je bio sampion evrope, sorry zurim da nahranim macu

Edited by yolo
Link to comment

pa meni je ono sto igra srbija - katastrofalan tim solidnih pojedinaca - u svakoj iteraciji fudbala gore od onoga sto igra albanija - posten tim simpaticnih dunstera. i barsa nije izasla iz sesnaesterca murinjovog intera ali kara banana, pehar je tamo gde je.

 

sto se tice poredjenja uptarskog bunkera sa timom koji je bio sampion evrope, sorry zurim da nahranim macu

Извади те едит. ;)

Link to comment

U Elbasan kao da dolaze Obama i Putin u isto vreme... igra se fudbal, ne priprema se III sv. rat!

 

 

 

Prema njegovim rečima, blokada puteva od aerodroma do Tirane, odnosno elbasana počeće danas od 17 do 20 časova, a u blizini hotela Šeraton, gde će odsesti srpska reprezentacija, neće bti dozvoljen prolaz pešacima, saobraćaj i parkiranje.

Navijači će do elbasan Arene morati da putuju preko Drača, drugom maršrutom od one kojom će se kretati reprezentacija Srbije, objasnio je Ćato.

Jake policijske snage će, kaže, biti locirane u Elbasanu i oni već imaju iskustva u taktičkim potezima kontrole na daljinu opasnih osoba koje bi mogle da ugroze miran tok utakmice.

Elbasan će biti pod kontrolom sa zemlje i iz vazduha kako bi bezbenost bila garantovana od početka do kraja. Uvedena policijska pripravnost će trajati do kraja fudbalskog susreta.

Ulaz na utakmicu neće biti dozvoljen maloletnima, a svi ljubitelji sporta će sa sobom morati da imaju lične karte. Na stadion neće biti moguće unošenje čvrstih predmeta, flaša, vatrometa, metanih predmeta...

Svi restorani u blizini stadiona će biti zatvoreni od podneva do kraja utakmice. Na balkonima zgrada oko stadiona neće biti dozvoljeno prisustvo osoba koje nisu članovi porodica koje u njima žive.

Visoke zvaničnike koji će, kako se očekuje, prisustvovati utakmici obezbeđivaće pripadnici grarde.

Link to comment

Sa neuigranom zadnjom linijom i Fejsom ispred, reprezentacija svaku utakmicu pocinje sa golom ili dva zaostatka. Rezultati se na reprezentativnom nivou postizu dobrom obranom i tu lezi glavni razlog neuspjeha u ovom ciklusu.

Link to comment

Sa neuigranom zadnjom linijom i Fejsom ispred, reprezentacija svaku utakmicu pocinje sa golom ili dva zaostatka. Rezultati se na reprezentativnom nivou postizu dobrom obranom i tu lezi glavni razlog neuspjeha u ovom ciklusu  циркусу.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...