Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

  1. 1. prsten

  2. 2. mvp

  3. 3. bobi, bjelica, jokić



Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

bjelica je sinoc igrao na 3, dok je jebeni rudez igrao bez prekida poslednjih 18 minuta na 4. S rudezom su imali +17, s bjelicom toliki minus, uglavnom zbig odbrane, ali ne bih rekao da je zaslugom njih dvojice. Nadam se da onaj nije toliki tupson da uopste razmatra rudeza ispred bjelice.

 

 

bjelica je, inace, bio vise los, propustio par puta da sutira kad je morao i bio previse nesebican i potom pravio greske iz dodavanja. Mora da shvati da mora imati manje savjesti i da treba da sutira svaki put kad ima prostora.

 

minnesota je go kurac, gomila klinaca koji jos ne znaju da igraju i uz to igraju u sistemu koji mi se nikako ne svidja.

Edited by Timmi
Link to comment

minesota nece dobaciti ni do 20 pobeda, a bjelica je tamo najbolji igrac u ovom trenutku (vigins i kat će biti mnogo bolji u budućnosti ali sad mislim da nisu). svejedno, gledacemo kojekakve damjana prdeza, muhameda sahbaza, adrijana pejna i pokojnog tejsona prinsa makar jednako kao i bjelicu, ako ne i vise. zasto? pa zato sto minesotu vode debili. nije ni cudo sto celu deceniju nisu ni primirisali plej ofu.

Link to comment

minesota nece dobaciti ni do 20 pobeda, a bjelica je tamo najbolji igrac u ovom trenutku (vigins i kat će biti mnogo bolji u budućnosti ali sad mislim da nisu).

upravo sam ovo htio da dodam - bjelica je u ovom trenutku najbolji igrac minnesote. uz to je dosao direktno s ep-a, sluzi ga sut, dok ostali igraju prve utakmice nakon dugo vremena, pa je vec ove dvije utakmice morao da iskoristi da se nametne kao lider. ima tu i do njega, ne samo do debila koji ih vode. da razmislja kao mirotic, isao bi 20+ oba meca.

Link to comment

ma igrace bjelica sigurno, sve ce biti jasno kad krenu utakmice, teren ne laze. tamo je towns i ovako zelen najbolji igrac, portiv oklahome je delovao fenomenalno. ono sto njima treba je da nakon ove sezone potpisu ozbiljnije, iskusnije igrace i krenu da igraju kosarku. bice oni ok.

 

da, i da bocnu jos nesto solidno na draftu.

Link to comment

Lepo, ali nece se 'leba najesti ako ovako bude kampov'o vani i u regular season.

isto kao i sad, samo sto ga nece ovako sluziti sut. sad je pitanje koliko ce ovima biti potrebno vremena da uvedu pick cetvorke i petice umjesto ovog uzasa koji igraju.

 

ko god zeli da gleda nba zbog bjelice, bolje da to ne radi, jer ce se nagledati uzasne kosarke i vjerovatno pomisliti da je bio u pravu kad nba smatrao jednim sranjem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...