Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

  1. 1. prsten

  2. 2. mvp

  3. 3. bobi, bjelica, jokić



Recommended Posts

jbg, nema sad šta da gledam do oktobra.. mislim nema kvalitetne košarke do tad.

Imaju kvalifikacije za EP :)

 

Nije neki kvalitet ali bice zanimljivo pogledati neke repke. Npr. mislim da ce Bosna igrati u kompletnom sastavu.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

Morao je Denver nekog da se otarasi. Nurkić je kažu radio ko lud celo leto a i ima veću vrednost od Lovernja. Plus treba videti šta sa Vilsonom Čendlerom on je neko ko može na 4, tu je i Farid, Ernangomez je imao dobru letnju ligu itd. Ima tu još prostora za metlu.

Link to comment

farieda tradeovati za nekog picka prve runde

 

ako je neko dovoljno lud a nije

 

u svakom slučaju mislim da nema ništa od jokića i nurkića zajedno na parketu mnogo ove sezone što je dobra stvar po meni

Link to comment

ako je neko dovoljno lud a nije

 

u svakom slučaju mislim da nema ništa od jokića i nurkića zajedno na parketu mnogo ove sezone što je dobra stvar po meni

 

cenis da npr raptorsi ne bi dali 27. pick za farieda?

Link to comment

cenis da npr raptorsi ne bi dali 27. pick za farieda?

 

Misliš baš Reptorsi kao Reptorsi ili hipotetički neko ko ima 27. pik. Mislim, ja ne bih a za njih ne znam. A za Reptorse, pa imaju Patersona, Salindžera i Tompsona ako se ne varam.

Link to comment

da raptorsi kao raptorsi, da pojacaju ekipu za playoff. nije da im je pozicija krilnog centra jaca strana.

 

a 27. pick sam uzeo za primer jer su taj pick imali sada na draftu. mislim da ce imati otprilike slicnu poziciju i sl. godine

Link to comment

da raptorsi kao raptorsi, da pojacaju ekipu za playoff. nije da im je pozicija krilnog centra jaca strana.

 

a 27. pick sam uzeo za primer jer su taj pick imali sada na draftu. mislim da ce imati otprilike slicnu poziciju i sl. godine

 

šta znam, jedino ako ne proradi neka veza ujiri denver. al ne vidim da bi ih farid nešto osnažio za plejof. mislim toronto je u toj specifičnoj poziciji kada mislim da su svi svesni da su udarili u plafon. dok god je klivlenda i lebrona oni ne mogu tu videti dalje od ovoga što imaju. ne vidim potez koji bi mogao da im donese prevagu, to sigurno nije farid, pa tako nema smisla da gube pik, bio on 17. ili 27. po meni.

Link to comment

istina. toronto mi pao na pamet jer im je  krilni centar slabia pozicija a sigurno su u playoffu...

 

dobro i to sto kazes. zajebano je tamo na istoku za ostale ekipe u playoffu. jedino boston da ceka sezonu-dve da se lebron iscrpi, ili dok se ne napravi novi super-tim.

Link to comment

Znaci Jokicu se cisti prostor. Lepo, lepo...

jokicu lovernj nije ni bio konkurencija. ali za mladjeg hernangomeza se mozda i cisti, on je bolja verzija lovernja u perspektivi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...