Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

  1. 1. prsten

  2. 2. mvp

  3. 3. bobi, bjelica, jokić



Recommended Posts

radice bill pred pocetak sezone tradicionalni podcast sa joe houseom over under za svaku ekipu. bice sigurno i jos koji kosarkocentricni. steta samo sto nece biti zach loweovih gostovanja, to je bilo milina slusati. jedino ako i ovaj ne pobjegne s espna starom sefu u zagrljaj.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

radice bill pred pocetak sezone tradicionalni podcast sa joe houseom over under za svaku ekipu. bice sigurno i jos koji kosarkocentricni. steta samo sto nece biti zach loweovih gostovanja, to je bilo milina slusati. jedino ako i ovaj ne pobjegne s espna starom sefu u zagrljaj.

Šalji, Simmons prati NFL, Jalen Jacoby se vrte u krug, a Zach Lowe-a nedovoljno.

 

ima ovo,hipsterski podcast

Ok su starteri, ja to bodem u venu svaki dan kad se setim jer ne znam za bolje. Dopizde i bivši igrači i treneri sa svojim insajderisanjem i "u moje vreme" fazonima, treba da ima ovakav jedan show gde fanovi i nerdovi pričaju o košarci. Trey Kerbi čak deluje da zna, najčešće su mu prijave i prognoze na mestu, koliko god on i klokan nisu za kameru. Ovaj Grk mi ide na penis žestoko, generalno stavom, a posebno odnosom prema klokanu.

Link to comment

Izdominirao, pa povrijedio koljeno na kraju. Nisam vidio kako.

 

fenomenalno je izgledao, bas pokazuje savrsen osjecaj za igru. Ali to smo vec znali, zar ne, lrde?

Link to comment

Uh, znam, pricam gluposti naglas..

 

Pogresno sam formulisao, htedoh reci da bih ja voleo da ga vidim malo i na cetvorci. Ima sasvim pristojan sut da predstavlja validnu pretnju sa perimetra, dovoljno je pokretan da u defanzivi ne dozvoli da ga pretrcavaju, a recimo tu svoju visinu i masu sto je sada nabacio bi mogao da koristi kao prednost pod kosem u odnosu na druge cetvorke. Ovako, plasim se da ce se previse 'habati' u direktnim sudarima sa Howardima i Hibbertima po ligi.

Link to comment

Nije dovoljno pokretan i to je sve sto treba da se zna o njegovom igranju na 4. Bolje da ga habaju howard i hibbert, nego da lasom ne moze da uhvati davisa ili griffina. To sto ima dobar sut je samo dodatni kvalitet.

Link to comment

Slazem se, kazem pogresno sam sa se izrazio dva posta gore.

Sve sto sam hteo da kazem je da bih ja voleo da vidim kako bi izgledao na cetvorci u odredjenim situacijama sa recimo Nurkicem u paru.

Link to comment

izgledao bi smesno. decko moze samo peticu da igra jer nikad nijednu cetvorku nece moci da brani.

 

nakon ovakve predsezone njegovo nepozivanje u reprezentaciju deluje jos bizarnije, btw.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...