Jump to content
IGNORED

Bivši košarkaški asovi Srbije - Gde su, šta rade?


Bananac

Recommended Posts

Jeste Igor, onda je to bilo dok je igrao za Radnicki, secam se crvenih dresova. Hvala za info.

A sto se tice Paspalja i ostalih u plitkim patikama, ja potpisujem da niko drugi (bar ne tih sezona) nije igrao nasu ligu u plitkim patikama, a gledao sam sve Ivine tekme kod kuce kad su harali predvodjeni Milovanom sa klupe.

Link to comment
  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bananac

    22

  • ToniAdams

    9

  • Timmy

    8

  • bradilko

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Možda grešim ali čini mi se da je Pavličević iz Cibone (igrao u paru s Acom pre nego što je došao Dražen u Cibonu) nosio starke?

damir pavlicevic.nosio je starke.sad je nekakav bio- energeticar- fiziotarapeut.tako nesto
Link to comment

Šta je to Dynamic?

 

Poslao tapatalk

 

 

 

Posle treniranja reprezentativaca Srbije, sportska legendaMiroslav Muta Nikolić prepoznao je idealne uslove u Dynamic-u gde će stvarati košarkaške šampione od kadetske kategorije do prvog tima.

Za one najmlađe pa sve do uzrasta 14 godina, brinuće Race Georgievski. Race je predsednik “Mini basket udruženja Srbije” koji je stekao poverenje od mnogobrojnih roditelja dece koja su prve košarkaške korake pustili baš sa ovim dugogodišnjim profesionalnim košarkaškim trenerom. Sa ovom decom se radi po specijalnom programu i to:

  • Igraonica  za uzrast 3-6 god
  • Učionica za uzrast 6-10
  • Radionica za uzrast 10-14 god

Ovo bi trebalo da akcentuje da smo u stvari “pokrili” svaki uzrast i da ne zatvaramo nijednom detetu vrata dok čekamo da poraste, a za onu decu koja su već porasla, dočekaće ih sportska živa legenda Miroslav Muta Nikolić.

Adresa: Dunavska 62, Beograd (Dorćol)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...