Jump to content
IGNORED

Bivši košarkaški asovi Srbije - Gde su, šta rade?


Bananac

Recommended Posts

Seca li se neko onog centra Matovica sto je dosao u Partizan zajedno sa Vujosevicem iz Radnickog? Secam se da je bio najavljivan kao veliki talenat, i zadnje cega se secam je da su pominjali da je zbog teske bolesti napustio kosarku, sta se dalje desavalo sa njim?

Naravno, ne znam šta je sada sa njim. Znam da je lik išao u drugu ekonomsku, i da je bio u fazonu briga me za školu, ja sam novi Divac. A mislim da je neka teška povreda u pitanju...

Link to comment
  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bananac

    22

  • ToniAdams

    9

  • Timmy

    8

  • bradilko

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

sta je sa bilo na kraju sa vidacicem iz KKP? veliki, veliki talenat, secam se kad je sa novickim igrao tekmu mladi USA protiv ostatka sveta.

vidacic im utrpo 18, svabo valjda 60, ostali neku sicu.

mudra kornjaca marin sedlacek je mudro zakljucio kako svabo ipak nema sta da trazi u nba jer nema fizikalije.

a za vidacica sam cuo da je postao pajdoman.

sa vidacicem je u generaciji bio i neki plej, veliki talenat isto navodno...ne mogu da se setim imena

koliko se secam prica zajedno su otplovili u svet gudre

Edited by djuras
Link to comment

Jel Rebraca ovde na slici jos bio mrsav ili mi se samo cini? On bese buknuo jedne godine preko leta, navodno kao rezultat mukotrpnog rada sa onim cuvenim kondicionim trenerom Seadom Krdzalicem, kontam da je nabacio tad 15-20 kila cistih misica...

Link to comment

Čini ti se. Pogledaj ga protiv Huventuda u finalu, šaka jada...

 

A jel spomenuo neko Mireta Radoševića? Bio ok lik.

Mire je u svom rodnom Užicu. Obavlja funkciju sportskog direktora u Slobodi. Čist entuzijazam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...