Jump to content
IGNORED

Bivši košarkaški asovi Srbije - Gde su, šta rade?


Bananac

Recommended Posts

Svako ko je pratio kraljicu sportova devedesetih godina i onu čuvenu Vinston (Kasnije Frikom) yuba ligu, imao je prilike da uživa u bravurama Mijajla Grušanovića, Ivana Cimbaljevića, Aleksandra Čubrila, Mladena Šekularca, Krasića, Danijela Manjenčića, Milana Prekovića, Branka Sinđelića, Žuće Mitića, Dalibora Dopuđa, Bojana Obradovića, Zorana Nišavića i mnogih drugih vedeta Iva Zorka Farme, Spartaka, Beobanke, Beopetrola, Sloge, Vojvodine, Lovćena, Hemofarma, Zdravlja, Radničkog sa Krsta i ostalih klubova širom naše zemlje. Ako se neko seća još nekih asova ovog sjajnog takmičenja zbog koga su mnogi zavoleli ovaj sport, a i zna gde su i čime se bave, neka podeli sa nama! 4.jpg

Link to comment
  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bananac

    22

  • ToniAdams

    9

  • Timmy

    8

  • bradilko

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Grusanovic se bavi onim cime se bavio i dok je slobodno vreme trosio na yuba ligu - radi na svom imanju u selu Klenju.

Dane Manjencic radi na odeljenju patologije u sabackoj bolnici.

Dobro, za Mikana, manje-vise znam. Jel Manjencic ima srednju medicinsku, ili je specijalizirao patologiju? :ohmy:

Link to comment

Sekularac je, kad ga pomenu, bio dogurao do Biznis lige. Tu su se prethodnih godina jos motali i Ffriend, osvajac svetskog zlata Smiljanic, prosle godine Dozet i Varda, Nenad Pistoljevic itd.

O kakvom je takmičenju reč? Nisam upoznat.

Link to comment

Dobro, za Mikana, manje-vise znam. Jel Manjencic ima srednju medicinsku, ili je specijalizirao patologiju? :ohmy:

 

Ma, radio je u obezbedjenju u bolnici pa je presao na patologiju ali ne znam sta tamo radi

Link to comment

sta je sa bilo na kraju sa vidacicem iz KKP? veliki, veliki talenat, secam se kad je sa novickim igrao tekmu mladi USA protiv ostatka sveta.

vidacic im utrpo 18, svabo valjda 60, ostali neku sicu.

mudra kornjaca marin sedlacek je mudro zakljucio kako svabo ipak nema sta da trazi u nba jer nema fizikalije.

a za vidacica sam cuo da je postao pajdoman.

 

a za sekularca se secam kad je izjavio: realno, u nasoj ligi mene niko ne moze da cuva. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...