Jump to content
IGNORED

LEFT LANE CRUISER (Fort Wayne, IN, U.S.A.)


bad music for bad people

Recommended Posts

Bravo Vaso care! 

 

Bilo je fantasticno, momci uzivo melju kao kombajn. Kako dobar zvuk, ubija. Ne foliraju se, kako zvuce uzivo tako zvuce i na albumima, to je to. 

 

Bend zasluzuje mnogo vecu paznju i mnogo vise publike, pa bar za Amerikanu DOa. Rdjavi, hvala na koncertu, nadam se da si dobro prosao. 

Link to comment

Zasluzuje i malo bolju publiku od ove koja je dosla u KC Grad. 

 

RIP publika :(

 

Barem su dosli u bas velikom broju, pretpostavljam da je Bad zadovoljan.

Link to comment

Pa dobro, doslo je sigurno i dosta ljudi koji bas ne slusaju bend ili ne toliko, tako da nisu verovatno mogli skroz da se prime. A malo i jebe onaj prostor, tj oni stubovi, i sto je bend nisko pa se ne vidi osim ako stanes bas uz binu. Al jbg, to ti je tako kod nas danas, momke nije sprecilo da razvale. 

Link to comment

hvala što ste bili ljudi :) 

 

meni je bilo opasno dobro! mnogo bolje nego 2008. u skc-u, premda ne mogu da prežalim što je promenjen bubnjar, ali svaka čast i ovom liku koji odjebava celu turneju sa smrskanom cevanicom iz bajkerske nezgodne pre dva meseca.

ali kakvo krljanje i naročito kad basista džo zasedne i raspali slajd po skejtu. veći deo koncerta sam stajao pozadi, ali sam poslednjih 15-20 minuta bio pored miksera, gledajući binu sa strane kao i skoro sve prve redove.

meni je publika bila kul. nisam video nijedan incident, nije bilo smarača "jel-možemo-nas-dvoje-na-jednu-kartu". matoriji pozadi, nešto mlađi u prvim redovima.

ja sam super prošao, bend je pokidao na mrču, posle sam vodio basistu u neku gajba/birtiju, pa se tamo dokusurili sa ekipom iz pinbola i pomorcem đetićem.

 

najveća mi beda što su plakali za džidžom, a nisam mogao da im pomognem po tom pitanju :(

Link to comment

Da jebote, video sam kako ide sa ufalcovanom desnom nogom i rekoh wtf, jos bez staka, pa se peo uz stepenice i sve staje na tu nogu. Doduse nije mu to noga za bas bubanj, levoruk je, ili je namerno okrenuo bubnjeve zbog povrede? Bez obzira, rispekt. 

 

Ozvucenje je bilo dobro, a i prostor ne bi bio los da nije stubova i da je bina za nijansu izdignutija (mada ovaj sedi, mozda je malo i do toga). No nebitno sve u svemu rokenrol!

Link to comment

Odlicno bilo,mnoooogo bolje nego pre 7-8 godina.Doduse mogli su nesto duze da sviraju,al verovatno su kratili zbog bubnjara.

Publika je bila ok i bilo je nenormalno ljudi-ja sam ocekivao pola od sinoc

Mada kada dolazi i matora blues ekipa tu poseta tesko da moze da omane.

Zvuk ok,al Grad je kita od prostora,narocito za ovakve koncerte.

Bad broji kesic:),dobro mu ide ove godine...:)

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...