Jump to content
theanswer

Srbija - Francuska

25 members have voted

1. 1. ishod

Recommended Posts

theanswer

Nedelja, 14:00 CET

Kada se na takmičenju kao što je EP odlučuje ne samo o medaljama nego i o kvotama za OI i onda još stave da prva 2 mesta idu a ne treće, onda je ova utakmica još besmislenija. Al medalja je medalja, pobedom se završava takmičenje, igračima bi sigurno značilo pa ajde i nama da znači. A možda i FIBA odstupi od nelogičnih odluka pa u ovom žrebu za kvalifikacije možda nešto bude značilo ovo treće mesto u smislu nekog povlašćivanja ili lakših protivnika, nekako mi nije logično da stave trećeg iz Evrope i trećeg iz Amerike u istu grupu pa eto možda da izbegnemo Kanadu...

Cash

Pre 16 smo tukli francuze u utakmici za bronzu mozda se istorija opet ponovi.

Calavera

Ne znam sta me vise plasi, to sto su Francuzi imali dan odmora vise ili nasa skora istorija raspada posle napetih polufinala...

Bas da vidim koliko cemo puta sutra pustiti Raduljicu da zida protiv Goberta <_<

hefaca

Bojkot teme, saleta i bogdana

Edit

Beli postici

Edited by hefaca

wall

Razvaljujemo. Raduljica dobija legiju časti.

ToniAdams

dobivamo, na ludilo stimca :fantom:

wall

To je to.

Još Goranz sa ostavkom i bronza je naša.

Plajvi

Batum ce sutra i bojler ubaciti. Simonovic opet krade ono sto Lovernj zasluzi. 

76:94.

pacey defender

komotnih minus 14, nece se francuzi mnogo preznojiti. 

Kanzas siti zez

mislim da cemo izgubiti sa 15+ razlike. I mi i Francuzi smo doziveli teske poraze u 1/2, ali kod nas se porazi shvataju tragicno i ne pamtim kad smo se podigli nakon takvih poraza. Raspadali smo se 2010. i 2011. pa i 2013. nakon prvog bitnog poraza. A i ne verujem da ce Francuzi dozvoliti sebi da kuci ostanu bez ikakvog odlicja, u vrlo moguce poslednjem mecu Parkera i Diawa za repku.

Sto neko napisa meni bi pobeda sutra bila veci podvig, poznavajuci nas mentalitet, nego osvajanje zlata.

Momci su, sto se mene tice, zasluzili hejlovanje sta god sutra bilo.

MiddleClass

Dobijamo domacine uz najbolju igru na prvenstvu.

Koje ste vi babe ovdje. Sad nikog ne zanima bronza ko da smo Drim tim bili svih ovih godina... :isuse:

cvrlle

jeo sam govna pred zelembace... sad cu da cutim!

Takeshi

francuska razvaljuje bi da popravila utisak pred 20000 gledalaca, zakucavanja, alley-oopovi, trojke sa pola terena... kod nas svi soliraju u zelji da teret lose forme padne na druge. sale trosi tri pakovanja maramica na istresanje prehladjenog nosa.

Edited by Takeshi

hazard

mislim da cemo izgubiti sa 15+ razlike. I mi i Francuzi smo doziveli teske poraze u 1/2, ali kod nas se porazi shvataju tragicno i ne pamtim kad smo se podigli nakon takvih poraza. Raspadali smo se 2010. i 2011. pa i 2013. nakon prvog bitnog poraza. 

To je bilo s Dudom, a i sa nekim drugim igračima. Ova reprezentacija, sa Đorđevićem, još uvek nije bila u ovakvoj situaciji. Jedino što imamo slično je ono mučenje u grupi na SP prošle godine, pa razvaljivanje Grčke, Brazila i Francuske do finala.

Naravno, Francuzi su favoriti.

Timmy

jeo sam govna pred zelembace... sad cu da cutim!

+1

• Create New...