Jump to content

Srbija - Litvanija

theanswer

53 members have voted

1. 1. pitanje

• orlovi poleteli do Ria
    • litvanci prizemljili orlove

Recommended Posts

-1

Zar nije lepsi osecaj ako si dobio te godine prvaka evrope? Uvek mi lakse svarim kada prvenstvo uzme bolji i talentovaniji tim. Ne smem ni da zamislim sliku kako se raduju dva ona retarda sto igraju "tasi tasi tanana" na tribinama :(

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Pa nije :D jer si onda u fazonu ,,pa jebote mogli smo i mi da budemo šampioni". Ovako je šampion neko ko te je tukao pa jebiga, kažeš sebi, bili su bolji i to je to.
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kanzas siti zez

48

• renne

47

• precog

44

• maheem

41

Težak poraz. Ova generacija ne bi smela da propusti Rio a ono sinoć nam je bila najbolja šansa koju ćemo imati. Koga god dobili u grupi i gde god se igralo mislim da je ovo bila najbolja šansa za prolazak, ovakva Litvanija na neutralnom terenu. Gledao sam utakmicu u nekom društvu sa još jedno 15 ljudi pa ne mogu reći da sam primećivao stvari koje obično primetim a snimak ne bih gledao da mi neko plati. Utisak mi je da su se Litvanci nudili celu utakmicu a mi...Videli ste.. Sve sam izdržao ali Raduljicin faul na 4sek do kraja napada, to je bilo previše. To je meni bukvalno bezobrazluk. Nisam verovao da ćemo odigrati ovako očajnu utakmicu, Litvanci su igrali očekivano i u odbrani i u napadu i nema nekog preteranog razloga za ovakvo naše izdanje osim da očigledno nismo toliko dobri koliko smo mislili da jesmo.. Posebno sam očekivao da ćemo ovaj put startovati mnogo bolje, nisam gledao prvih 3,4 minuta ali prva četvrtina generalno užasna, 21 primljen poen i nije ni to toliki problem koliko jeste način na koji smo ih primali, lagani poeni iz reketa i užasna odbrana od pnr, nepostojanje strane pomoći.. Ali smo ovu utakmicu izgubili napadački, od toliko pominjane naše dubine nismo imali jednog raspoloženog igrača.. Bogdanov ulaz je bio rezonski manje više, sumnjam kako smo bili postavljeni u tom napadu da bi imali bolju poziciju na šutu ali njegova egzekucija je bila kriminalna. 28 šutnutih trojki, po meni lopta van ruku Bjelice opet previše tokom meča, svaki postup na Raduljicu je poklonjen posed itd itd..

Edited by theanswer

Отварај топић, доста је кукања

Theanswer je sjeban totalno red je da ti otvoris topic pa ako pobedimo otvaras topic i sledeceg leta u julu kad pocnu kvalifikacije

Nema potrebe za novom temom, za kaznu kosarkasima na ovoj se nastavlja i mec za bronzu :fantom:

Inace u vezi sa malo pre pomenutim "neutralnim" terenom - sinoc zapravo atmosfera kao da se igralo u Kaunasu, bilo bar 10.000 Litvanaca. Neverovatno je koliko oni prete tu reprezentaciju, ne znam bas koliko je brojna litvanska dijaspora, ali suguran sam da je dobar broj doleteo upravo iz Litvanije za EP. Stvarno su najveci fanatici za kosarku mozda i na svetu.

Svaka čast Litvancima, ovo je pravi podvig za njih, sa ovakvom ekipom doći do finala EP, ne znam... Oni meni nisu uopšte antipatični.. Imali su sreće u žrebu i mogli su da tempiraju formu za kasnije ali su očigledno to uradili odlično, mada ne mogu da se otmem utisku da oni ni sinoć nisu ništa specijalno odigrali.. Valančiunas je izdominirao do finala a da je jedini pošten centar na koga je naleteo bio Zaza Pačulia koji mu je ubacio 26 poena. Nešto što te navodi na razmišljanje kada se generalno posmatra kvalitet na prvenstvu, pogotovo ispod koša.. Otvoriću nerado ove dve teme što preostaju, kad već niko drugi nema volju.

Pa nije :D jer si onda u fazonu ,,pa jebote mogli smo i mi da budemo šampioni". Ovako je šampion neko ko te je tukao pa jebiga, kažeš sebi, bili su bolji i to je to.

Vise cu biti u tom fazonu ako Litvanci uzmu titulu ...

Edited by Geo
Kanzas siti zez

Kazlauskas radi dobar posao sa Litvancima- finale 2013. sa ogranicenim timom sa Kalneitisom na pleju sa prosekom minuta 38+, pa 4. mesto prosle godine uz poraz od USA u 1/2 i poraz na jednu loptu u borbi za trece mesto, i evo sada ponovo finale sa ogranicenim timom i opet sa Kalneitisom na pleju koji igra skoro cele meceve u eliminacionoj fazi.

Imace problema neko vreme na mestu pleja  kad Kalneitis ode, nekako se poklopilo podizanje njihove forme kad su izbacili onog Lekaviciusa iz rotacije. Za onog lika Miljenovic je Stokton.

• Create New...