Jump to content

Srbija - Litvanija

theanswer

53 members have voted

1. 1. pitanje

• orlovi poleteli do Ria
    • litvanci prizemljili orlove

Recommended Posts

nevjerovatno koliko ste odvratno pateticni. igraci su jebeni profesionalci. sinoc se nisu tsko pokazali. branite ih kao da su vam rod rodjeni od koji ih vecina ima slab vid i mogu skociti samo na desnu nogu. mogli su bolje. nisu. pobacili su ko ih jebe. raduljica je sinoc pokazao koliko je glup jebo vas on. tea jebe glava itd itd. sale je glavni krivac i cao.

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kanzas siti zez

48

• renne

47

• precog

44

• maheem

41

u finalu navijam za litvaniju. uopste ne kapiram zbog cega se o njima ponekad govori kao o odvratnoj ekipi. imam veoma veliko postovanje za to sto u bazi od 3 miliona stanovnika uspevaju da konstantno prave dobre reprezentativne rezultate, pritom ne oslanjajuci se na naturalizovane igrace u reprezentaciji. 

+1

Uz to, ako finale dobije Španija koju smo tukli sa 10 razlike, biće to jako gorak ukus na kraju svega. Ako dobije Litvanija koja nas je prva porazila, i to jedva uz nadljudski napor, nekako ću se osećati bolje.

Takođe, osvajanje EP će mnogo više značiti prosečnom Litvancu nego prosečnom Špancu, oni bre žive za košarku.

Smara vise to pljuvanje po onim forumasima koji su na temi sinoc dali sebi oduska. Jbg ljudi razlicito reaguju u stresnim situacijama, logicno je da bude izliva emocije, pa i negativne. Ako nece ovde da se isprazne gde ce... Sledeci put neka budu po 2 teme kad igraju nasi, za pljuvače i za one koje to užasava. Cisto da posle ne bude opet opsteg sablaznjavanja i osudjivanja, sad ispade niko nije napusavao kosarkase sinoc. Ok receno je da je to jadno i bedno, ne mora sad svaki drugi post da bude o tome.

nevjerovatno koliko ste odvratno pateticni. igraci su jebeni profesionalci. sinoc se nisu tsko pokazali. branite ih kao da su vam rod rodjeni od koji ih vecina ima slab vid i mogu skociti samo na desnu nogu. mogli su bolje. nisu. pobacili su ko ih jebe. raduljica je sinoc pokazao koliko je glup jebo vas on. tea jebe glava itd itd. sale je glavni krivac i cao.

Tako je, Krampo, ovi politicki korektni smaraci bi mogli malo i da odjebu u troskocima. Ako moramo da trpimo njihova retardirana sranja na politici i drustvu ne moramo i na sportu.

Ne znam da li sam samo ja primetio, ali u našem poslednjem napadu. kada je Macijulis presekao pas iz očaja Teodosića, zar nije lopta prešla preko pola, ubeđen sam da je bilo tako?

Jes da bismo imali par sekundi i -3, ali opet ...

Prvenstvo gde su vraćaju dugovi. Prvo Španija Francuskoj za onaj poraz prošle godine. Juče Litvanija Saši za ono od pre 20 godina.

Od svih gluposti sinoć, pa i Bogdanovićev izliv potrebe da bude čovek odluke, najveća je Raduljicin faul kada branimo - 2, a on četiri sekunde pre isteka vremena za napad, pravi faul.

Celu utakmicu smo želeli kada dođemo do egala da se odlepimo sa trojkama. Odustajali smo od igre koja nas je vraćala u meč. Mislim da je to bilo više do igrača, nego da im je selektor tako rekao.

Jbg, težak poraz jer smo se videli u finalu i na OI.

Poslao tapatalk

+1

Uz to, ako finale dobije Španija koju smo tukli sa 10 razlike, biće to jako gorak ukus na kraju svega. Ako dobije Litvanija koja nas je prva porazila, i to jedva uz nadljudski napor, nekako ću se osećati bolje.

Takođe, osvajanje EP će mnogo više značiti prosečnom Litvancu nego prosečnom Špancu, oni bre žive za košarku.

-1

Zar nije lepsi osecaj ako si dobio te godine prvaka evrope? Uvek mi lakse svarim kada prvenstvo uzme bolji i talentovaniji tim. Ne smem ni da zamislim sliku kako se raduju dva ona retarda sto igraju "tasi tasi tanana" na tribinama :(

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Uzasno mucna tekma za gledanje. Dises im za vratom sve vreme a znas da ces izgubiti sa kosem razlike. Ipak s rejtingom 21%, ovo je najgledaniji TV dogadjaj godine (share 51%).

Jedini trenutak kad imah nadu, je +3 za nas, Erceg s loptom, vidi Markovica samog na liniji za 3, Markovic samo sto ne moli, Erceg krece pod kos i nestaje u zelenom oblaku. Jes da smo masili za 3, al nikad niko "samlji" nije bio na sutu do tad. Uz to i ponistenu markovicevu bananu i tablu, sad bismo bili u riju, a sutra tradicionalno srebro uzeli uz -25.

• Create New...