Jump to content

Srbija - Litvanija

theanswer

53 members have voted

1. 1. pitanje

• orlovi poleteli do Ria
    • litvanci prizemljili orlove

Recommended Posts

Kanzas da je Bogdan pogodio Litvanci bi imali jos 5 sekundi da završe meč. Katastrofalno odigran zadnji napad jbg

Pa sta ako bi imali 5 sek!?

Uopste nije bio los napad-uhvatio je loptu, zaleteo se ka kosu, jedan igrac ispred njega...Pogledaj na snimku gde su stajali nasi igraci u trenutku Bogdanovog prodora...nije bas imao mnogo opcija.

Jbg, mogao je da polozi, moglo je da bude cak i 2+1, ali bilo je to sto je bilo...

Meni nije nikakav problem taj napad, al Raduljicu bi napucao u glavu zbog onog faula na 20+sek.

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kanzas siti zez

48

• renne

47

• precog

44

• maheem

41

Kanzas siti zez
Meni nije nikakav problem taj napad, al Raduljicu bi napucao u glavu zbog onog faula na 20+sek.

+ 1000

faul je napravio na 4 sekunde do isteka njihovog napada

Pa sta ako bi imali 5 sek!?

Uopste nije bio los napad-uhvatio je loptu, zaleteo se ka kosu, jedan igrac ispred njega...Pogledaj na snimku gde su stajali nasi igraci u trenutku Bogdanovog prodora...nije bas imao mnogo opcija.

Jbg, mogao je da polozi, moglo je da bude cak i 2+1, ali bilo je to sto je bilo...

+100

Price o Bogdanu su mi u rangu - da je celava sisa promasila sut za 3 u Istanbulu, pljuvalo bi se sto nije dodao Danilovicu ili isao na ulaz ili neki k.

Kanzas siti zez

mogu misliti kakve bi bile reakcije da je Teo promasio onaj sut protiv Spanije 2010. kada smo imali ceo napad a organizovan je tako da je Teo sutnuo sa 9 metara preko  igraca viseg od sebe bar 10 cm

Najbitnije sada je da ne padnemo kao ekipa, otprilike se ponavlja ono sto smo imali sa Dudom - jedno srebro, polufinale na sledecem prvenstvu i bolan poraz, i nakog toga pucanje po svim savovima. Ovaj treci deo bi valjalo izbeci ovaj put, bitno je da napravimo kontinuitet nastupa na velikim takmicenjima, i pogotovo u zavrsnici istih (a polufinale jeste zavrsnica), nakon toga doci ce i medalje.

Bio bi abmnormalno fenomenalan uspeh kad bismo uspeli da uzmemo bronzu jer bi to znacilo da je celavi u stanju da podigne ekipu nakon poraza, ono sto Duda nijednom nije uspeo.

Za OI, jbg, bice klanja, ako igraju NBA igraci jaci smo za Bobana, ako ne igraju Italijani mogu da se pozdrave, Grci bez Spanulisa takodje, Francuzi ce takodje biti oslabljeni.

+100

Price o Bogdanu su mi u rangu - da je celava sisa promasila sut za 3 u Istanbulu, pljuvalo bi se sto nije dodao Danilovicu ili isao na ulaz ili neki k.

Bil hvalio Bogdana da su litvanci dali kos u zadnjoj sekundi.

Ej jbg sad pa ti gde si video da se protivniku da jos 5 sekundi fore da te pobedi.

opet ova prica. isuse. vidjeli smo svi 24 sata ranije, kao u jos hiljadu slicnih situacija kad ekipa donese dobru odluku. onih situacija kad ekipa donese dobru odluku.

Đorđević je stao u odbranu Bogdanovića, rekao je da se takve stvari dešavaju i da ga ne smemo kriviti jer ne mogu svi da budu heroji i igrači koji sami donose medalje poput Đorđevića.

Cane Vukic Prebranac

Bio bi abmnormalno fenomenalan uspeh kad bismo uspeli da uzmemo bronzu jer bi to znacilo da je celavi u stanju da podigne ekipu nakon poraza, ono sto Duda nijednom nije uspeo.

+1

Медаље се памте. А и дало би нам психолошку снагу за тај квалификациони турнир.

Odavno mi nije neki poraz ovako tesko pao.

Hteo sam sinoc da pisem o ludom Raduljici, sudijama pederasima (posebno me iznervirao onaj lakat u Nedovicev nos u prvoj cetvrtini), o smradu Kazlauskasu (nisam veorvao da neki trener moze da me nervira vise od Skariola), ali... Mi smo zapravo uz sve to i uz nasu ocajnu igru, ladno mogli da dobijemo da nismo pravili budalastine tipa Kalininih poklonjenih koseva iz auta ili faulova Raduljice na 4 sekunde do kraja napada.

Koliko zapravo ima kvalifikacionih turnira, koliko ekipa ucestvuje, a koliko prolazi na OI?

Ovo je bukvalno ista utakmica kao ona Zvezda - Zalgiris zimus u areni, kad je svaka trojka donosila 3.000 dinara u humanitarne svrhe, a pucali su 0/19, i na kraju imali napad za pobedu. Isto mesarenje, ista bezidejnost u napadu, sve. Cak sam cini mi se juce video onog brkatog trenera Zalgirisa u strucnom stabu na nekom od tajmautova. 

Ako NBA ne dozvoljava, nek se spremi Bircevic.  :naughty:

Zabarima ne vredi ni da putuju, pjetlovima pola rostera igra u NBA, + Azinsa, Mahinmi, Noa koji sad nisu igrali. 

K'o sto neko rece iznad, bolje da popusimo sad bronču™, a da posle odemo na OI, pa je uzmemo tamo. :)

da nas je bolje isao sut spolja, da smo manje gresaka pravili i da smo bili fizicki spremniji za njihovu agresivnu odbranu - pobedili bi.

Alan-Ford.jpg

Edited by Takeshi

Ali Sarenac totalni idiot sa onim kukanjem na sudije kod Bogdanovog zaletanja.

Ma budala. Ali napad pre toga (prvi na snimku), očigledan faul Valančijunasa na Bjelici nije sviran. Loptu nije ni video, samo se zaleteo u igrača na ulazu i spustio ga na parket. 

Pogledajte  na snimku kako i Teo rukom pokazuje da se napadne kos(3:57).

Teo pokazuje da se prevede lopta, tj. da ne čekaju njega. Sigurno mu ne pokazuje da se zaleti u reket gde je za očekivati da ga sastave sa zemljom bez suđenog faula. Deluje da je i Bogdan očekivao kontakt pa je zato ulaz onako traljavo izgledao, samo je ispustio loptu prema košu, ali suludo je zamišljati da ćeš u poslednjih 10 sekundi izvući faul koji se celu utakmicu prosto ne svira. Ni da ga jesu (nekažnjeno) faulirali ne bi bila ništa bolja odlluka, ovako tek bizarno izgleda.

• Create New...