Jump to content

Srbija - Litvanija

theanswer

53 members have voted

1. 1. pitanje

• orlovi poleteli do Ria
    • litvanci prizemljili orlove

Recommended Posts

Nije ovo ekipa koja je mogla bez poraza do finala.

Uglavnom smo se patili i uspevali utakmicu prelomiti na trenutno ludilo jednog igrača.

Sinoć nismo imali nijednog.

Teodosiću nisu dali da diše u napadu a u odbrani je bio pa Teodosić. Bjelica možda i nikada lošiji, Raduljica kao u prvim utakmicama. Erceg slab, Nedović slab, Kalinić na klupi. A ovo nisu mogli dobiti Marković i Bogdanović. Tj mogli ali zamalo.

Kada je došlo na jedan napad ili bi lopta izašla iz koša ili bi je izgubili...

Jbg nema im se šta zameriti, igrali su lavovski, ovaj put uz manje sreće i nervozu nije bilo dovoljno.

Glavu gore, dobra je i bronza. ^_^

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kanzas siti zez

48

• renne

47

• precog

44

• maheem

41

pa nije bas tako... Bradonja je imao +5 u +/-, sto ne govori puno o tome kako je odigrao tekmu, ali sigurno nismo gubili kada je on bio na parketu ;)

mi smo zapravo imali pozitivan skor kada su Raduljica i Valanciunas bili na parketu, jer je spustana lopta dole, i Radljuca je(bezuspesno) napadao Valanciunasa cime je otvorio prostor bekovima...

problem sinoc je bio sto su nas prebili, a mi nismo znali kako da odgovorimo na to, sto su Teodosica unistili ne u odbrani, vec u napadu, jer su igrali 90% poseda preko igraca kojeg Teo cuva i time ga istrosili, i sto Bjelice nije bilo nigde da se vidi.

besmisleno je pljuvanje po Bogdanu, covek je za 2 minuta izbacio Maciulisa iz igre nakon sto je ovaj otvorio tekmu tako sto je analno i oralno iznapastvovao Kalinica... promasio je na kraju, jbg, sta da se radi, ali je uz Markovica bio nas najbolji odbrambeni igrac... a Stefan Markovic je kralj kosarke. kakav posao taj covek odradjuje tokom tekme, to je neverovatno.

nadam se da cemo se oporaviti za kvalifikacioni turnir za OI, to ce nam biti najvaznije takmicenje u zadnjih 10 godina. samo sto ne znam kada se igra, i da li ce Bjelica (i Boban?) biti raspolozivi zbog NBA

Sve se slažem, osim prvog pasusa. U stvari, nije mi jasno kako imsmo +5 sa bradonjom, stvarno nisam gledao statistiku, ali na kraju poluvremena smo stigli kad je dobio treću, kad je prokrvario na kraju opet smo stigli rezultat...

Bogdana ne treba pljivati, htep je dečko najbolje, uradio je loše. Bilo ke sigurno vremena da se da Teu lopta, ali, jbg, povuklo ga... I sam sam u afektu sinoć napisao da se zaleteo kao muflon, što jeste tačno, ali jbg, dešava se... Nego mi smo u stvari izgubili zbog one sudijske greške u prvom, kad Markoviću nisu priznali koš...

menjam tu bronzu za prolaz na OI

nesto me strah tih kvalifikacija

+1

Uopste nisam optimista za kvalifikacije. 

A ako se igraju u julu, valjda ce moci i Bobi i Bjelica? A ako ne budu NBA igraci mogli da igraju, veci je gubitak Francuzima i Italijanima. Ne znam ko sve Grcima igra u NBA...
Edited by Timmy

Meni se tokom meca cinilo da imamo ok sudjenje, ali onda vidim da su imali samo 2 faula vise od nas, a bili nas celu tekmu.

Nepriznata trojka Tea u prvom, izmišljene lične greske Teu i Bogdanu kad se lomio rezultat na kraju. Sami smo krivi za poraz ali eto dovoljno da nije bilo tih sudijskih gresaka igrali bi finale. Zaboravio sam ono udaranje laktom u Nedovica. Lose smo imali sudjenje i sinoc i protiv Čeha.

Kanzas siti zez

Bogdana ne treba pljivati, htep je dečko najbolje, uradio je loše. Bilo ke sigurno vremena da se da Teu lopta, ali, jbg, povuklo ga... I sam sam u afektu sinoć napisao da se zaleteo kao muflon, što jeste tačno, ali jbg, dešava se... Nego mi smo u stvari izgubili zbog one sudijske greške u prvom, kad Markoviću nisu priznali koš...

i meni je delovalo ishitreno ali kada sam pogledao snimak nekoliko puta mislim da nije doneo katastrofalnu odluku. Imao je jedan na jedan u trku, a takvu situaciju ne bismo uspeli da izgradimo za 9 sekundi. Pogledajte  na snimku kako i Teo rukom pokazuje da se napadne kos(3:57).

S druge strane Bogdan je taj ko je kod nas zaduzen za resavanje poslednjih napada, resavao je meceve prosle godine na SP, resavace ih i narednih 10 godina.

Edited by Kanzas siti zez

Nepriznata trojka Tea u prvom, izmišljene lične greske Teu i Bogdanu kad se lomio rezultat na kraju. Sami smo krivi za poraz ali eto dovoljno da nije bilo tih sudijskih gresaka igrali bi finale. Zaboravio sam ono udaranje laktom u Nedovica. Lose smo imali sudjenje i sinoc i protiv Čeha.

Markovićevo polaganje, pogrešno vođenje lopte, kontakti koji nisu suđeni kao faul.

Slabo suđenje, taman koliko i utakmica.

Kanzas siti zez

Kanzas da je Bogdan pogodio Litvanci bi imali jos 5 sekundi da završe meč. Katastrofalno odigran zadnji napad jbg

kad gubis gledas da sto pre das kos.

Sale kaze da bi on sutnuo trojku, ja tek mislim da je to glupa odluka. Kad gubis dva razlike ides na dvojku u situaciji kada u protivnickom timu imas 4/8 igraca sa 4 licne i Kalneitisom koji je umro.

Ali Sarenac totalni idiot sa onim kukanjem na sudije kod Bogdanovog zaletanja.

Bogdan je dosad vec pogodio neke suteve koji su prelamali tekme, da je juce pogodio iz tog ulaza tesko da bi Litvanci uboli ista za 5sek gledajuci kako su sutirali celu utakmicu i danas bi ga mozda slavili.

Ne moze svaki sut/ulaz da udje, niti da se izvede besprekorno, greske se dogadjaju.

• Create New...