Jump to content

Srbija - Litvanija

theanswer

53 members have voted

1. 1. pitanje

• orlovi poleteli do Ria
    • litvanci prizemljili orlove

Recommended Posts

Bogdan i Gagi™ nisu bili spremni za ovo, bolje da je vodio Dangubu umesto nekog od njih, to smo pisali i pre prvenstva. Posebno Gagi nije vise onaj igrac kao pre povrede.

Apsolutno, Dangubić i Lazić su morali da idu pre njih.

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kanzas siti zez

48

• renne

47

• precog

44

• maheem

41

Dajte ljudi, ne zajebavajte. Khvostov i Ponkrashov kao prvi plejmejkeri mogu samo u ambis da odvedu, na OI nema sanse. Suv prosek svi igraci osim Mozgova. Nisam siguran da bi dobili ovu Cesku ili kompletnu Letoniju

Руси су и са оваквом екипом на ЕП могли лагано да прођу да су имали само једног играча(Мозгов или Швед) да смири и нешто убаци када се погубе. Имали су предност и против Израела(мислим 15 на полувремену), имали су предност против Пољака...скоро да су испали на једну лопту попут Немаца. Ако би им дошли горе побројани играчи, били би изуезтно опасни по именима, што не значи да би добро играли али рађе то не бих проверавао. Штавише, више бих волео Турке него њих.

Cane Vukic Prebranac

I jel moze da se malo odmori sa tim saljenjima? Odavno je prestalo da bude smesno.

Само да се нотира ко је крив за вечерашњи пораз :fantom:

Jbg istina je da je ono na kraju bio faul nad Bogdanovicem, ali ne treba ispustiti iz vida da nikako nismo smeli da dodjemo u situaciju da nam zadnji napad resava pobedu odnosno ostanak u utakmici.

Premekano smo usli u mec, dok su sa druge strane Litvanci kidisali i cesto prelazili granicu faula. Dobili smo dobre batine, prosto receno tesko je uopste uci u reket kada te cekaju trojica ili cetvorica koja odrade kontakt za faul. Trosi se energija, radi psiha, umor sustize, uvlaci se nervoza i onda lagano kola krecu nizbrdo.

Ovo nije bio samo slucaj sa nama, pogledati utakmicu Litvanaca i Italijana i koliko su batina popili zabari.

Kada se naidje na, uslovno receno, krvozednog protivnika i sudije koje dozvoljavaju dosta kontakata i musku igru postoje dva lzlaza - dobar sut sa distance ili igra na krv i noz pa ko prezivi pricace. Nazalost sut nas nije sluzio tako da jedina zamerka moze da bude to sto Djordjevic nije uveo par sirovina da se potamane sa protivnikom - za svaki kontakt, lakat u rebra; za svaki lakat, cuska u lice/glavu; za svaku cusku, brutalna sekirica, ako treba neka bude i par namernih faulova, ko ga jebe.

Sve u svemu svaka cast Litvancima koji su sa nikada gorom ekipom uspeli da dodju do samo finisa prvenstva, a nama zelim da stegnemo zube i osvojimo makar bronzu.

Edited by ManicMiner

Ovo je bas bila utakmica na kojoj je falio Krle, slazem se, bilo bi dovoljno da je bio tu 10-15 minuta pa da sve izgleda drugacije kao prosle godine ili protiv iste te Litvanije pre dve godine kada ih je pojeo (doduse to je bilo pre dve godine). Ali i pored cinjenice da pod kosem nemamo nikog i da je bilo ocekivano da nas Valanciunas napuni, mi smo opet sa sve katastrofalnim sutom za tri imali toliko sansi da ih prelomimo, ali smo jednostavno bili toliko losi da koliko god da su se nudili mi nismo umeli i to mene nekako najvise boli. Barem pet puta u toku utakmice su verovatno svi pomislili kako je to taj trenutak kada krecemo, ali nista. Pocetak drugog poluvremena kada smo poveli, ona trojka Bjelice, 4. faul Jonasa i njihov izlazak iz bonusa i kao vrhunac, barem za mene, Pefijeva rampa kada sam pomislio kako ih tu imamo sigurno - posle svih tih situacija su po pravilu sledile gluposti.

Opet se cekalo da vezemo neke trojke i da proradi sut pa da odemo na +10, ali to se nije desilo, a nista drugo nismo mogli, bas nista. Zatvorili su nam reket, a rizik im se isplatio, a uz to su nas prebili i nisu naisli na neki odgovor

Edited by Giggsy

Pa jesmo i zbog odbrane....

Vidi, oni našu postavku sa dve četvorke teže brane, kad god smo imali dve četvorke, stizali smo, kad god se na teren vraćao Bradonja, gubili smo... Razliku na kraju poluvremena smo stiglikada je izišao sa 3 lične na klupu... Preokret u trećoj, isto sa njim na klupi...

Raduljica u igri u napadu ne donosi ništa, u odbrani je veliki minus... U Erceg-Bjelica u napadu su dosto nezgodan mismatch njihovom drvoseči, i teško ih čuva...

Ali, što reče Ikar, Sale je tvrdoglav čovek...

pa nije bas tako... Bradonja je imao +5 u +/-, sto ne govori puno o tome kako je odigrao tekmu, ali sigurno nismo gubili kada je on bio na parketu ;)

mi smo zapravo imali pozitivan skor kada su Raduljica i Valanciunas bili na parketu, jer je spustana lopta dole, i Radljuca je(bezuspesno) napadao Valanciunasa cime je otvorio prostor bekovima...

problem sinoc je bio sto su nas prebili, a mi nismo znali kako da odgovorimo na to, sto su Teodosica unistili ne u odbrani, vec u napadu, jer su igrali 90% poseda preko igraca kojeg Teo cuva i time ga istrosili, i sto Bjelice nije bilo nigde da se vidi.

besmisleno je pljuvanje po Bogdanu, covek je za 2 minuta izbacio Maciulisa iz igre nakon sto je ovaj otvorio tekmu tako sto je analno i oralno iznapastvovao Kalinica... promasio je na kraju, jbg, sta da se radi, ali je uz Markovica bio nas najbolji odbrambeni igrac... a Stefan Markovic je kralj kosarke. kakav posao taj covek odradjuje tokom tekme, to je neverovatno.

nadam se da cemo se oporaviti za kvalifikacioni turnir za OI, to ce nam biti najvaznije takmicenje u zadnjih 10 godina. samo sto ne znam kada se igra, i da li ce Bjelica (i Boban?) biti raspolozivi zbog NBA

Kanzas siti zez
nadam se da cemo se oporaviti za kvalifikacioni turnir za OI, to ce nam biti najvaznije takmicenje u zadnjih 10 godina. samo sto ne znam kada se igra, i da li ce Bjelica (i Boban?) biti raspolozivi zbog NBA

5-11 jula

pa nije bas tako... Bradonja je imao +5 u +/-, sto ne govori puno o tome kako je odigrao tekmu, ali sigurno nismo gubili kada je on bio na parketu ;)

mi smo zapravo imali pozitivan skor kada su Raduljica i Valanciunas bili na parketu, jer je spustana lopta dole, i Radljuca je(bezuspesno) napadao Valanciunasa cime je otvorio prostor bekovima...

problem sinoc je bio sto su nas prebili, a mi nismo znali kako da odgovorimo na to, sto su Teodosica unistili ne u odbrani, vec u napadu, jer su igrali 90% poseda preko igraca kojeg Teo cuva i time ga istrosili, i sto Bjelice nije bilo nigde da se vidi.

besmisleno je pljuvanje po Bogdanu, covek je za 2 minuta izbacio Maciulisa iz igre nakon sto je ovaj otvorio tekmu tako sto je analno i oralno iznapastvovao Kalinica... promasio je na kraju, jbg, sta da se radi, ali je uz Markovica bio nas najbolji odbrambeni igrac... a Stefan Markovic je kralj kosarke. kakav posao taj covek odradjuje tokom tekme, to je neverovatno.

Bravo, odlican post.

Odavno mi neki poraz reprezentacije nije teze pao. Valjda i zato sto sam bio uveren da ih gazimo...

Nisam citao topic, nadam se da niste mnogo pljuvali. Nijedan igrac ni trener nije zasluzio mazanje govnima. Ovaj rezultat nije neuspeh.

Nisam citao topic, nadam se da niste mnogo pljuvali. Nijedan igrac ni trener nije zasluzio mazanje govnima. Ovaj rezultat nije neuspeh.

Đorđevićevo vođenje utakmice je sinoć bilo katastrofalno i sigurno da zasluzuje kritike.

Ovaj rezultat jeste neuspeh zato sto su sami sebi zadali cilj odlazak na OI, a glasno se pricalo i o zlatnoj medalji. Dal su ti ciljevi bili realno postavljeni je vec drugo pitanje.

• Create New...