Jump to content

Srbija - Litvanija

theanswer

53 members have voted

1. 1. pitanje

• orlovi poleteli do Ria
    • litvanci prizemljili orlove

Recommended Posts

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kanzas siti zez

48

• renne

47

• precog

44

• maheem

41

Litvanske navijacice su ljepse od srpskih, barem ove sto pokazuju na tv-u.

To je zato sto je srpska dijaspora u Francuskoj malobrojna. U Nemackoj je daleko veca dijaspora, pa su bolje i ribe. :fantom:

Ваљда ће сад притисак на наше бити мањи. Ипак су они у ове 2 елиминационе утакмице улазили као апсолутни фаворити. Све екипе из наше групе су по репутацији, осим Исланда, биле јаче од Финске и Чешке. Чини ми се и да је Ђорђевић јуче био нервознији него иначе.

Kanzas siti zez

Navijaci Litvanije znaju biti antipaticni kad ih gledas preko TV-a ali to je pre svega zbog fanatizma. Upoznao sam nekoliko Litvanaca u Jesenicama, jedna sestoclana ekipa je imala i apartman do nas, i uvideo sam koliko oni zive za kosarku. Ono sto sam zapamtio je da cim smo progovorili o nasoj grupi pitali su me da li znam kakav je igrac Nikola Ivanovic, u kvalitete ostalih 11 Crnogoraca su bili upuceni :D

Znali su apsolutno sve o svakom nasem igracu.

I da, Litvanke su dobre ribe

Navijaci Litvanije znaju biti antipaticni kad ih gledas preko TV-a ali to je pre svega zbog fanatizma. 

Ne fanatizam nego ono medjusobno pljeskanje rucicama..kad vidim da to odrasli primenjuju, uradi me bolje nego suve sljive. Zabava nalik ruskim komicnim Tv programima, sa sve kariranim pantalonama i sutiranjem u dupe na pozornici. 

Da vole kosarku, ne sumnjam.

• Create New...