Jump to content

Četvrt-finale

theanswer

78 members have voted

1. 1. 1

2. 2. 2

3. 3. 3

Recommended Posts

• Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• J.R. Cash

24

• Ivo Petović

21

• renne

15

• Kanzas siti zez

14

Ne bih ja baš da igramo sa Fra ako ne moramo. Ne ni bilo loše da ih drkne Španija na kvarno pa da mi onda na krilima objektivne Fra publike izdominiramo.

Ja bih ipak da se odmerimo sa Francuzima. To bi bio spektakl, a ne bi mi bilo žao ni da izgubimo. Imamo mi kvaliteta i pameti da rešimo ovu francusku odbranu, mada bi verovatno bilo perioda kada bi nam koš izgledao jako, jako udaljen i mali.

Edited by Ivo Petović

Ne bih ja baš da igramo sa Fra ako ne moramo. Ne ni bilo loše da ih drkne Španija na kvarno pa da mi onda na krilima objektivne Fra publike izdominiramo.

ne bih ni ja, ali u mecu za trece mesto. ako dodjemo do finala nebitno je sa kime igramo.

Ja bih ipak da se odmerimo sa Francuzima. To bi bio spektakl, a ne bi mi bilo žao ni da izgubimo. Imamo mi kvaliteta i pameti da rešimo ovu francusku odbranu, mada bi verovatno bilo perioda kada bi nam koš izgledao jako, jako udaljen i mali.

Kod tebe je to def win-win situacija.

Cane Vukic Prebranac

Ja ne strahujem za finale, ali me 1/2f brine, zabari ce biti bolji nego u prvom mecu.

То је сигурно. Нећемо их добити са 20 разлике, већ са највише 10 :fantom:

Реприза ЕП за жене :fantom:

• Create New...