Jump to content
Sign in to follow this  
theanswer

Osmina finala

Recommended Posts

Cane Vukic Prebranac

To sto su ti igraci b tima odigrali proslu sezonu na visem nivou od igraca a tima i time sjebali abecedu

:lolol:

goofs

Lupam glavu i ne mogu da shvatim kakve veze ima za selekciju tima u leto 2014. ono što je igrač uradio POSLE toga

Pa ima valjda to sto oni nisu postali zverine preko noci, negde tamo izmedju sredine i kraja septembra, vec su i u trenutku odigravanja prvenstva to bili. A odlicne igre tokom sezone su im bile samo potvrda toga. To valjda i Venom hoce da kaze, na papiru je to bio B tim, ali u realnosti i po igrackim dostignucima vrlo blizu A timu.

theanswer

Pa ima valjda to sto oni nisu postali zverine preko noci, negde tamo izmedju sredine i kraja septembra, vec su i u trenutku odigravanja prvenstva to bili. A odlicne igre tokom sezone su im bile samo potvrda toga. To valjda i Venom hoce da kaze, na papiru je to bio B tim, ali u realnosti i po igrackim dostignucima vrlo blizu A timu.

On je rekao kakav B tim, tako je počelo i rekao je da nisu igrali valjda Lebron i još jedan i da je to to. 8 igrača plus Melo oko koga se ne slažemo nije bilo u tom timu a bilo bi da su hteli ili mogli. Kako bi onda nazvao takav tim? 

Venom

On je rekao kakav B tim, tako je počelo i rekao je da nisu igrali valjda Lebron i još jedan i da je to to. 8 igrača plus Melo oko koga se ne slažemo nije bilo u tom timu a bilo bi da su hteli ili mogli. Kako bi onda nazvao takav tim?

Blast from the past team. Tzv. B tim.

goofs

Izašao konačno boxscore, ako sam ja dobro sračunao Macijulis index korisnosti 50 :Hail:

Zna li se nešto o Barnjaniju, hoće li igrati?

Kanzas siti zez

Izašao konačno boxscore, ako sam ja dobro sračunao Macijulis index korisnosti 50 :Hail:

pisao je vec Ozmo o tome, ovo je drugi najbolji skor u istoriji EP. Dirk je 2001. imao 51

Ko vam je u najboljoj petorci dosadasnjeg dela EP?

Moj izbor je: Satoransky, De Colo, Gallinari, Bjelica, Gasol

goofs

pisao je vec Ozmo o tome, ovo je drugi najbolji skor u istoriji EP. Dirk je 2001. imao 51

Promakao mi taj članak izgleda. Je l ima negde Edin da piše? Više ne piše na Mondu.

Joe D

u jebote, neko je dovoljno dokon da racuna indekse na fibinim takmicenjima. osobito taj kosarkaski novinar, mogao bi ga neko uputiti u carobni svet napredne statistike, ako bi hteo ponudi nesto relevantno kosarkaskim zaljubljenicima.

Edited by Joe D

Sign in to follow this  

• Create New...