Jump to content
Sign in to follow this  
theanswer

Srbija - Finska

43 members have voted

1. 1. pitanje

• šesta u nizu
    • jebaće nas sašu salin, jane ahonen i mati hautameki

Recommended Posts

tsva

taman prije rucka da ih odradimo

Rumpelstiltskin

Pa je l moguce da jedan od osvajaca grupa dobije termin 12h?! Jbg logicnije bi bilo da prve 2 matine tekme budu A2-B3 i C2-D3 a da osvajaci ipak budu nagradjeni pristojnijim terminima.

Sve kul, vidite i sami da nam idu ti marenda termini.

Nikodije

Necemo se snaci kasnije kada budemo morali da igramo u normalnom terminu. Secam se EP 95., tada su se utakmice grupne faze igrale i u 9:30 ujutru.

Rumpelstiltskin

Necemo se snaci kasnije kada budemo morali da igramo u normalnom terminu. Secam se EP 95., tada su se utakmice grupne faze igrale i u 9:30 ujutru.

U pravu si, mada ne bi trebalo biti problema, u eliminacionoj fazi valjda ima po dan odmora ...

ducca

Mislim da smo mi posle nedelje tek u sredu ponovo, ovaj put u 18 ili 21. Svakako bioritam ne treba zanemariti, da smo i u 14:30 bolje bi bilo nego u 12h.

Edited by ducca

Jimmy Kowalski

+1 moze tu svasta da bude

Parker i ekipa ne kalkulisu..

Nikodije

@ducca

Prvi smo u sredu, znaci 18h.

Edited by Nikodije

Rumpelstiltskin

Parker i ekipa ne kalkulisu..

Prosle na SP mogli su da kalkulisu i da nas nameste, ali nisu i samim tim otisli na Spaniju u 1/4. Sumnjam da ce i sada.

borris_

Mi nismo supci pa da kalkulisemo.

Jozef K.

Meni je logično da je dovoljno dva i po sata između utakmica. Očekujem da termini budu 13.30, 16, 18.30 i 21h. Videćemo.

Što se Francuske tiče do sada nisu bili impresivni. Možda ih Izrael iznenadi.

Poslao tapatalk

harper

Mi nismo supci pa da kalkulisemo.

Diao je vec izjavio da ce uciniti sve da izbegnu Srbiju do finala tako da nema ovde o cemu da se razgovara. Mi kao navijaci mozemo da se radujemo ili strahujemo od ovog ili onog protivnika ali skauti reprezentacija veoma dobro znaju ko kako igra na ovom prvenstvu i kakva je snaga kojih timova. Zbog ovog sto mi igramo niko se nece zaletati na nas bez preke potrebe, mislim da je sada svima jasno da ono sto smo igrali u eliminacionoj fazi na SP nije nikakva slucajnost.

Timmy

Meni je logično da je dovoljno dva i po sata između utakmica. Očekujem da termini budu 13.30, 16, 18.30 i 21h. Videćemo.

Što se Francuske tiče do sada nisu bili impresivni. Možda ih Izrael iznenadi.

Poslao tapatalk

Nije dovoljno na 2.5h. Tekma traje 1h45min, caskom moze i do 1h50.. Ako se desi produzetak to je jos 15min. Dok se potpisu zapisnici i izadju svi sa parketa to je dosta preko 2h, a igraci za sledecu tekmi izlaze na zagrevanje 35min pre pocetka... Tako da moraju da racunaju minimum 2h45min izmedju tekmi.

theanswer

Nije dovoljno na 2.5h. Tekma traje 1h45min, caskom moze i do 1h50.. Ako se desi produzetak to je jos 15min. Dok se potpisu zapisnici i izadju svi sa parketa to je dosta preko 2h, a igraci za sledecu tekmi izlaze na zagrevanje 35min pre pocetka... Tako da moraju da racunaju minimum 2h45min izmedju tekmi.

Na fiba americas je 2,5 sata

goofs

Karaće nas ružno

Mislim da je rekao lik na RTSu, emisija posle utakmice. Ima logike, jer treba odigrati 4 utakmice tog dana (i prethodnog), a nasa je prva u nedelju

To što smo navedeni tamo prvi u onoj listi utakmica ne mora da znači da ćemo igrati prvu, oni će raspored izmuljati kako bi dobili na atraktivnosti. Sumnjam da ćemo mi igrati baš prvu.

Frank Pembleton

Finci neće biti fini sa nama..

poslato sa WC šolje by BVK

Sign in to follow this  

• Create New...