Jump to content
IGNORED

supppa


PlusJedan®

Recommended Posts

to sa uslužnom kuhinjom će biti jako teško. ne zato što nema saosećajnih ugostitelja, već zato što će retko ko da ustupi kuhinju, a samim tim sebi mnogostruko poveća opasnost od neke bakteriološke "zaraze". ugostitelji su često na udaru sanitarno-veterinarskih inspekcija, a to bi bio preveliki rizik za njih.

Link to comment
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    52

  • PlusJedan®

    30

  • MayDay

    25

  • Tale

    21

Top Posters In This Topic

jos ako bi neko imao ideju kako da se dokopamo usluzne kuhinje, ih! 

 

 

malo se izjasnjavajte i o terminu, prajd vikend (subota) ili onaj sledeci, da znamo kako da se organizujemo za ostale delove paketa

 

ja mogu u subotu da odradim isto što i prošli put, da se šetkam sa onim što su tuđe ruke sa mukom napravile :D

Edited by Lezilebovich
Link to comment

to sa uslužnom kuhinjom će biti jako teško. ne zato što nema saosećajnih ugostitelja, već zato što će retko ko da ustupi kuhinju, a samim tim sebi mnogostruko poveća opasnost od neke bakteriološke "zaraze". ugostitelji su često na udaru sanitarno-veterinarskih inspekcija, a to bi bio preveliki rizik za njih.

 

Ne bi ni morali, mislio sam da prosto oni uslužno skuvaju (supu, kompot, šta god), od namirnica koje bi +1 doneo.

 

Proveriću i sam, znam jednog ugostitelja.

 

No, čitam da su parkovi juče opusteli zbog naglog pokreta ka granici.

Link to comment

Ne bi ni morali, mislio sam da prosto oni uslužno skuvaju (supu, kompot, šta god), od namirnica koje bi +1 doneo.

 

Proveriću i sam, znam jednog ugostitelja.

 

No, čitam da su parkovi juče opusteli zbog naglog pokreta ka granici.

Pa da jer stvari se ozbiljno komplikuju...

Mađari zatvaraju, a i ovi naši spremaju "sabirni centar" kod kvantaša...

Link to comment

Dao sam zadatak mojima da se raspituju, posto "znaju" ljudi. Jedan covek koji pravi ves u Mileticevu (Banat) je dao sledece cene: muske i zenske majice na bratele 300d, decije 200d. Muske gace 220d, zenske 200d, decije 160d. Ovo je skuplje nego na pijaci. :( Imam jos jednu vezu, pa cu pitati i tamo.

 

Koliko bi uzimali btw?

Link to comment

imamo jos dve kombinacije za ves, sutra cemo baciti detalje, pa da uporedimo sa ovim sto fins sazna jos

 

postoji i vise ideja o kolicini, jedna je da se cak uzme ves za 400 ljudi 

Edited by PlusJedan®
Link to comment

Mogu ja u cetvrtak, ali najranije 17-17:30. Pisi mi PM ako ti to odgovara.

 

Takodje, slobodan sam za bilo kakve akcije u toku vikenda. A naredne nedelje sam na godisnjem od srede, pa mogu i pomoci oko pripreme.

Edited by Fins fleet
Link to comment
  • 1 year later...

Imam jednu veliku kinesku kesu stare odeće. Kome da odnesem? Stvari su za odrasle, pa mislim da ne odgovaraju deci iz svratišta.

Da li nositi u neko romsko naselje ili migrantima? Da li ima opasnosti ako se odnese u neko random romsko naselje da će to neko to uzeti sve za sebe? Najbliže mi je romsko naselje ispod pančevačkog mosta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...