Jump to content
IGNORED

supppa


PlusJedan®

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    52

  • PlusJedan®

    30

  • MayDay

    25

  • Tale

    21

Top Posters In This Topic

Što se tiče kuvane hrane samo paziti na kvarljivost i vreme.

Meni je voće super, ne bih čak ni pravio voćnu salatu, brže se sjebe.

Banane, jabuke, kruške i šta već ima.

Po par komada u kese, mogu i poneti...

Link to comment

Ja sam isto protivu seckanja voća. Da ne rasipamo ljudske resurse, mnogo je to posla. Više će se obradovati celim voćkama, a nama će biti lakše da to sredimo.

Treba misliti i na ppp ljudstvo. Ljudi koji su juče bili uz kazan znaju o čemu pričam

Link to comment

jos ako bi neko imao ideju kako da se dokopamo usluzne kuhinje, ih! 

 

 

malo se izjasnjavajte i o terminu, prajd vikend (subota) ili onaj sledeci, da znamo kako da se organizujemo za ostale delove paketa

Edited by PlusJedan®
Link to comment

očigledno je da je najbolja varijanta pakovanje voća u kese. gde kupiti? čujem da je razlika u ceni između kvantaša i pijaca i hipermarketa minimalna. ako može da se dobije povraćaj PDV, možda je hipermarket varijanta. 

 

u beogradu sam do ponedeljka 21. 

Link to comment

Za neke sledeće kuvane varijante ne bi bilo loše pronaći restoran koji bi to uslužno obavio.

 

Vlasnik Stare Trešnje je to nekada samoinicijativno radio, ne znam više ni da li taj restoran radi. Pominjem ga samo radi ilustracije.

 

Voće je bolje dati u komadu, procunjaću ovih dana po ovim lokalnim veleprodajama voća i povrća da proverim uslove.

 

Domaće sveže voće može sada i na plantažama da se kupi jeftino, treba samo malo logistike.

 

Mogu da se raspitam za veš (gaće i majice) kod jedne Ariljske veze (videti textile.rs) po ceni nižim od tih na sajtu.

 

 

 

Sent from my ST23i using Tapatalk

Link to comment

Za kuhinju teško,jedino ako neki ugostitelj ne ustupi.Ja znam čoveka koji ima poljsku kuhinju,ali treba auto sa kukom da je trasnoprtuje i na čvrsto gorivo je,tako da nije baš sjajno rešenje.

 

Najbolje Vam je rešenje da pravite nešto kao SDO,konzerva (tunjevina,sardina ili neko drugo meso),keks (npr .petit beurre,on može i više porcija od jednog pakovanja),neki sok u tetrapaku onaj mali ili limenka neka i tost (opet jedno pakovanje može za više porcija) i voće.To ne bi trebalo da izađe više od 500din po porciji,a najpraktičnije je i najlakše.

Link to comment

Problem sa konzervama je dvostruk. Sa jedne strane su relativno skupe i nemamo toliko novca da napravimo onoliko paketa koliko je potrebno a sa druge strane oni žive na konzervama i prilikom akcije smo se vodili idejom da im je potrebno nešto drugačije.

 

Voce se pokazalo kao pun pogodak.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...