Jump to content

Srbija - Italija

theanswer

29 members have voted

1. 1. pobednik

Recommended Posts

• Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• J.R. Cash

16

• Cane Vukic Prebranac

13

• Musky

13

• Kanzas siti zez

11

Top Posters In This Topic

Cane Vukic Prebranac

Vidi se da ovde niko ne prati prave muške sportove. Prve asocijacije na Finsku moraju biti Jari Kurri i Teemu Selanne.

I see what you did there

Jos je bilo gresaka u vrednosti od jedno 15ak poena, hocu reci imamo i lufta. Zabari umorni i bez dva vazna igraca, ali ne vidim da ni eventualnu sledecu mogu da nas dobiju. Prejak nam je sistem za takve pretezno iso/prangijaske ekipe.

I ja sam vristao, narocito na Nedovica, tokom utakmice ali, jebi ga, ne moze se uvek odigrati bez greske. Mi individualno imamo veoma dobar tim ali ovo sto igramo se ne moze objasniti individualnim kvalitetom jer igramo protiv verovatno najjacih ekipa vecine reprezentacija, koje takodje imaju sjajan individualni kvalitet. Ono sto za sada izdvaja nas i Grke od ostalih ekipa je izvanredna organizacija igre i generalno podredjivanje individualnog kvaliteta maksimalnom timskom ucinku. Unutar ovakve organizacije igre i igraci tipa Markovica, Nedovica, Kuzmica izgledaju kao da su sad iz plej-ofa NBA lige, igraci kao sto su Bogdan, Raduljica, Erceg i Kalina rade svoj posao i ne preteruju u samoisticanju, a celim poslom upravljaju Teo i Bjelica ciju imaginaciju ostatak tima prati. Mi i Grci podsecamo na masine u kojima se tacno zna koji deo cime upravlja i koja mu je uloga i uspeli smo da u tom sistemu potopimo i ugasimo sve fantasticne NBA igrace protiv kojih smo igrali.

Sad reset pa iznova u eliminacionoj fazi da gazimo sve sto nam se ispreci na putu do finala. Ako zadrzimo ovakav ritam i nivo igre nema razloga da se plasimo bilo koga.

Edited by harper

HRT2 nije skremblovan, eno ih analiziraju utakmice pa i našu sa Italijanima. Provejava sumnja da su nas pustili jer se zna™ da su Talijani poznati po kalkuliranju.

HRT2 nije skremblovan, eno ih analiziraju utakmice pa i našu sa Italijanima. Provejava sumnja da su nas pustili jer se zna™ da su Talijani poznati po kalkuliranju.

Kad neko kaze "ja uvek prepoznam lazova/kalkulanta", odmah znas da je taj lazov/kalkulant.   -_-

spaceploitator

I ja sam vristao, narocito na Nedovica, tokom utakmice ali, jebi ga, ne moze se uvek odigrati bez greske. Mi individualno imamo veoma dobar tim ali ovo sto igramo se ne moze objasniti individualnim kvalitetom jer igramo protiv verovatno najjacih ekipa vecine reprezentacija, koje takodje imaju sjajan individualni kvalitet. Ono sto za sada izdvaja nas i Grke od ostalih ekipa je izvanredna organizacija igre i generalno podredjivanje individualnog kvaliteta maksimalnom timskom ucinku. Unutar ovakve organizacije igre i igraci tipa Markovica, Nedovica, Kuzmica izgledaju kao da su sad iz plej-ofa NBA lige, igraci kao sto su Bogdan, Raduljica, Erceg i Kalina rade svoj posao i ne preteruju u samoisticanju, a celim poslom upravljaju Teo i Bjelica ciju imaginaciju ostatak tima prati. Mi i Grci podsecamo na masine u kojima se tacno zna koji deo cime upravlja i koja mu je uloga i uspeli smo da u tom sistemu potopimo i ugasimo sve fantasticne NBA igrace protiv kojih smo igrali.

Sad reset pa iznova u eliminacionoj fazi da gazimo sve sto nam se ispreci na putu do finala. Ako zadrzimo ovakav ritam i nivo igre nema razloga da se plasimo bilo koga.

sve se slazem :) zato mi je i drago sto grke izbegavamo do finala

Teodosic je nestvaran. covek je izasao iz fantasy romana, jer ono sto on radi ne moze ljudov™ da igra...

btw, uz svo (zasluzeno) pljuvanje u prve tri tekme, Raduljica odradio danas odlican posao. cak se i u odbrani trudi i nije danas bas svaki kos preko njega postignut. takodje, Markovic je izvanredan u svim ovim tekmama. jos i pogadja trojke, da nervira Kokija

objasnjavamo :Hail:

svashtabezneshto

je l su sad Italijani treći? 

:)

• Create New...