Jump to content

Srbija - Nemačka

theanswer

31 members have voted

1. 1. naslov

• orlovi pregazili i pancere
    • panceri zaustavili orlove

Recommended Posts

Baci link na taj topic, ako te ne mrzi. Nisam uspeo da ga pronađem.

Poslao tapatalk

Ovde počinje od kada sam ga prvi put video uživo u Pioniru, pa narednih 20ak strana:

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=5697&page=79

Ima pre toga par strana prva njegova utakmica protiv Voše u Novom Sadu kad je šibnuo četiri trojke za kratko vreme.

btw, HotShot se popravio posle, mora se priznati  :)

• Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• J.R. Cash

25

• Milosh76

25

• renne

19

• borris_

16

Top Posters In This Topic

Ali, tačno se sećam kako sam se oduševio u Pioniru u toj prvoj utakmici. Momak za kojeg niko nije čuo igra pleja, pa onda trenutak kad je, nakon jednog lošeg napada, lopta došla do njega a on proverio sat za napad i rešio mirno (taj smireni pogled na sat za napad u prvoj ozbiljnoj utakmici sa 20 godina). Takve stvari se ne uče. Kari je bog.

Edited by Ivo Petović

Džabe mu i Kari i sve kad je rođeno telo počelo da napada samog sebe :cry:

To je ipak bio Kešelj.

Ipak, amare je izdominirao. btw, meni je fascinantno da je Kešelj bio neki faktor u tim mlađim selekcijama (sećam se da je bio šatro najtalentovaniji igrač), a dovoljne su tri sekunde gledanja da se vidi da Bjelkan ima više košarke u jednom prstu nego Kešelj u celom svom neartikulisanom telu.

Ali, tačno se sećam kako sam se oduševio u Pioniru u toj prvoj utakmici. Momak za kojeg niko nije čuo igra pleja, pa onda trenutak kad je, nakon jednog lošeg napada, lopta došla do njega a on proverio sat za napad i rešio mirno (taj smireni pogled na sat za napad u prvoj ozbiljnoj utakmici sa 20 godina). Takve stvari se ne uče. Kari je bog.

Znam, znam, sedeo sam pored tebe u hali, usi si probio meni i Ikaru balaveci na Bjelicu na sav glas. <_<

Edited by harper
Kanzas siti zez

To je ipak bio Kešelj.

Ipak, amare je izdominirao. btw, meni je fascinantno da je Kešelj bio neki faktor u tim mlađim selekcijama (sećam se da je bio šatro najtalentovaniji igrač), a dovoljne su tri sekunde gledanja da se vidi da Bjelkan ima više košarke u jednom prstu nego Kešelj u celom svom neartikulisanom telu.

Keselj je bio bitan faktor i na SP2010 kao i na EP2011. Mnogo je pocelo da se kenja po Keselju a zaboravlja se kako je pogadjao tih godina u repki kad je bilo gusto. Na terenu je bio i u onom preokretu  Olyja protiv CSKA u finalu EL.  Nije Bjelicin nivo ali glupo je i kenjati po njemu kao da je nivo   Vujadina Subotica

Ne zaboravlja se ništa, radi se o prostom kvalitetu i talentu. Kešelj ima samo jedan kvalitet (svaka mu čast što je pogađao svašta za reprezentaciju, ali to ovde nije tema). Ovde se govori o tome koliko su jadni treneri u našim mlađim selekcijama kada je Kešelj mogao biti najveći talenat, a Bjelica igrati austrijsku ligu i ne videti ni Partizana ni Zvezde ni HF ni nikoga. 

Kanzas siti zez

tu se slazemo.,, S tim sto mislim da se kod nas nikad nije odredjivalo ko je najveci talenat pa da se on forsira(kao sto su radili Hrvati sa Saricem i Hezonjom), vec se islo na rezultat pa onda ko iskoci na nekom turniru od njega se najvise ocekuje.

Dosta sam pratio  generaciju 86. u mladjim selekcijama. To je nasa jedina generacija, uz Djordjevicevu, koja je osvojila sve bitne trofeje u mladjim kategorijama. Tepic i Tadija su tada dominirali  i stvarno su izgledali dobro na terenu. Smenjivali su se po turnirima sa MVP titulama. Tadijina partija u finalu u Izmiru protiv Ilyasove je bila neverovatna. A u istoj toj ekipi Novica i Pekmen su bili pomocno osoblje.

To je ipak bio Kešelj.

Ma ne znam na koga je mislio kad je pisao "Kovač". Posle se nadovezao sa "pokreti govore da sabotaža dolazi iznutra... Kako vreme prolazi svi ti igrači poput Bjelice sve me više i više smaraju."

• Create New...