Jump to content
Sign in to follow this  
theanswer

Srbija - Španija

28 members have voted

1. 1. sutrašnji naslov u žurnalu

• orlovi nadleteli furiju
    • furija oduvala orlove

Recommended Posts

goofs

ja sam osporio i osporio bih opet, nije bio lak koš što se uglavnom i videlo, veća je šansa bila da mu sudije ništa ne sviraju ili da popije rampu a i pošto je bio siguran sa penala isto nam je bilo. srećom teo je učio košarku u kraljevu pa je zaustavio 3 na 1 kontru kasnije iz koje je bogdan pogodio otvorenu trojku. to je već bila kontra za diskusiju, ova nije bila ni blizu. zalećeš se na čoveka koji je uredno već podelio 5 rampi na meču u sličnim situacijama u petoj sekundi napada. 

Pau Ribasu da pošaljemo čokoladu "Najlepše želje" u znak zahvalnosti za tu Bogdanovu trojku, čovek je krenuo da udvaja Kuzmića na osam metara od koša.

Goranz

Ma Kalinić je uradio pravu stvar, eno i Slavnić to kaže u analizi utakmice.

theanswer

Ma Kalinić je uradio pravu stvar, eno i Slavnić to kaže u analizi utakmice.

Koliki je procenat uspešnosti u ovim pokušajima živo me interesuje? Jel kad se neko upeca u tih <1% onda daje neki osećaj satisfakcije ili šta znam?

armor

Kad smo vec kod Kalinica,sta bi s'njim u drugom poluvremenu

Goranz

Koliki je procenat uspešnosti u ovim pokušajima živo me interesuje? Jel kad se neko upeca u tih <1% onda daje neki osećaj satisfakcije ili šta znam?

Bojim se da malo toga znaš. Generalno si previše nervozan, pretpostavljam da si pod stalnom tenzijom da bi neko svakog trenutka mogao da provali koliko nemaš pojma. Opusti se, već odavno je provaljeno.

theanswer

Nisam ti odgovorio na pitanje.

+1

U redu nemam pojma, ne vidim što je to bitno..  dal će neko da misli dal imam ili nemam, ni iz džepa ni u džep. 

theanswer

Oporavio se i rutracker

Sign in to follow this  

• Create New...