Jump to content

EP Fantazi, Virtuelni selektor etc.

Timmy

Recommended Posts

bobami, na selektoru se fino napredovalo. jedna ekipa za malo van top 25, jedna u top 100 (obe ekipe sa svih 10 aktivnih igraca), jos dvije u top 200, peta top 400 i najgora 1200. sad valja navijati za gruzijce protiv litvanije, kaspija protiv galinarija...

na mvp-ju sam se sjebao prije sva kola sto sam uzeo gortata umjesto gobera i dansver sto je javio da ne igra belineli pa nisam uzeo teoa. tu bih vec imao zeljene igrace za drugu fazu. veseli danas podbacio, ostalo onako.

jesam se izmajmunisao u mvp-ju, majko mila. nisanim maciulisa, jer sam ocekivao da povuce kad dodje tvrdo i cijena mi bi prevelika, gledam valanciunasa i kontam da ce imati problema sa zazom i... uzmem jonasa :isuse: da mu cijena ne skoci dodatno i ne mognem ga vise kupiti. razlika oko 50 poencica. tako nesto mi je bilo potrebno da uletim na sam vrh, ovako odoh u pm.

u selektoru jos nisu updatovali poslednji mec, tu bi trebalo da imam 4 tima u prvih 100, vjerovatno neki i u prvih 25, ali slijedi nazadak, posto su ispali braca gruzijci od kojih sam ocekivao da kao treci u grupi udju medju osam.

sad me bar nece ometati u gledanju meceva.

Edited by Timmi

Gledam sad tabelu, dogurao sao do 3100 mesta :) Al u tom timu imam jos osmoricu u igri. Kiks je Datome koji se povredio posle prvog kola. Bilo je nesto reci da ce mozda i zaigrati. A jedini otpali je Tada sa 20 bodova. Tako da od ovih 8 mogu ocekivati solidan napredak. Mozda i do top1000 sto bi opet bio uspeh sa obzirom na sve gluposti koje sam imao. 

ja sam u 300.. Imam jos 7 igraca, otpali su mi Safarcik, Pullen i Gaulius a oni i ovako nisu imali doprinos. Mada kad bolje pogledam samo 5 igraca mi skupljaju neke bodove i zahvaljujuci njima sam tu.

• Create New...