Jump to content

EP Fantazi, Virtuelni selektor etc.

Timmy

Recommended Posts

Napravio sam jedan tim i juče je bilo solidno, zaboravio sam koliko sam imao, ali Teo me je danas ukopao, tako da je doviđenja i prijatno što se mene tiče, tako me je i na kladionici on ukopao, da sam Belog stavio gde bi mi kraj  bio

Kanzas siti zez

Ja i Galoa i Gasola imam u jednom timu. Jebe me Bjelica koji je danas odigrao slabije. Taj tim mi je oko 600-og mesta. Imam jos jedan tim dvadesetak mesta bolji

ja na mvp-ju imam gasola, veselija, jankunasa, kaspija, simona, estonca veidemana (oko 20 ovo kolo), satoranskog, kvotsova, belinelija, ali nemam galoa, jebem ga bas.

ja imam petorku teo, de kolo, kaspi, gasol i veseli. u pravoj košarci me niko ne bi pobedio, ali u virtuelnoj  :lolol: imam i greek freaka sa klupe, bertansa, mišulu, mahmutoglua i lošijeg soka da popuni broj

Edited by theanswer

Ja sve ocajno uklopio. Najbolji tim iza 2600. Al buduci da sam igrao samo igrace koji ce igrati dugo na turniru, realno mogu ocekivati napredak kad krene eliminaciona faza

natjera me da i ja provjerim selektor. od 6 timova 2 u 300, 1 u 400 i 1 u 600.

generalno su me sjebali gruzijci, pogotovo ako se nekako ne umuljaju u 1/8, a sengeliju, koji jedini igra dobro, nisam kupio. 

kupim tea i galoa jer sam znao da ce teo da zapali italijane i onda promijenim kad sam vidio da belineli nece da igra, pa prodam njega za nesrecnog nedovica. ej, nedovica.

Edited by Timmi
  • Create New...