Jump to content

Group D - Estonia Latvia Lithuania Ukraine Belgium Czech Republic

radisa

Ko ide dalje?  

20 members have voted

1. 1. Ko ide dalje iz grupe D?

Recommended Posts

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• theanswer

17

• J.R. Cash

11

• Kanzas siti zez

11

• goofs

8

Nisam ni ja gledao, predstavu nemam na sta je to licilo. Ipak, mislim da Hrvati imaju previse ofanzivnog talenta da bi (cak i onoliko malodusni) izgubili tu tekmu. 

Ja sam ukačila malo Šarića pre utakmice da nešto priča o ''nezgodnoj Gruziji'', kako ''neće biti nimalo lako'' sve nabrajajući razne velemajstore košarkadze. Unapred se prao ako puknu.

Nisam ni ja gledao, predstavu nemam na sta je to licilo. Ipak, mislim da Hrvati imaju previse ofanzivnog talenta da bi (cak i onoliko malodusni) izgubili tu tekmu. 

Ono malo što sam uhvatio preko nekog odvratnog strima, Hrvati su izgledali kao da igraju samo zato što moraju. Posle vidim statistitku da su šut iz igre imali oko 35%, trojke nešto tipa 4/25.

није хрвате ни шут ишао данас, промашивали су и неке лагане кошеве, али генерално бледо и неуверљиво делују... читам сад перасовић је након утакмице изјавио "Bio sam igrač i potpuno razumijem da se može izgubiti i da se može igrati loše, međutim onog trenutka kada odustaneš to je najgore što ti se može dogoditi.", нисам видео, али на хр форумима су коментарисали да је против грчке на тајмауту кад је грчка прешла у вођство се дерао на играче - нећете се ваљда сад предати, наводно ни атмосфера није најсјајнија поготово на релацији томић хезоња... шта знам, можда им треба неки психолог у тиму, имам утисак да брзо губе на самопоуздању кад ствари крену лоше

Edited by Dionysos

Oni imaju sasvim solidne igrače. Da ih poželiš u svojoj reprezentaciji. Izgleda da su drugi problem u pitanju i da zbog toga igraju ispod očekivanja.

Poslao tapatalk

James Marshall

Pa to je kod njih već godinama, dođu na prvenstvo sa solidnim rosterom pa se raspadnu. Uvijek je bio neki problem malodušnosti, selektora, odnosa među igračima i prema igri, saveza... Baš su balkanci pravi kad je basket u pitanju, što kaže Cash

NIje samo do kvaliteta igrača. Makedonci su ušli u polufinale sa timom koji na individualnom nivou nije bio među 4 ekipe.

nisam ni rekao da je samo do individualnog kvaliteta. rekao sam da je, za početak, dobro imti dobre igrače.

• Create New...