Jump to content
Sign in to follow this  
radisa

Group D - Estonia Latvia Lithuania Ukraine Belgium Czech Republic

Ko ide dalje?  

20 members have voted

1. 1. Ko ide dalje iz grupe D?

Recommended Posts

theanswer

igrao si x :o

ne, napisao sam na kladži šta sam igrao. trebao mi je koš kalneitisa i pobeda litvanije na dva različita tiketa, tako da su mi izbili pare 99,99 posto.

goofs

Gledam vec 15 min u tabelu ove grupe i ne mogu da proniknem sta tu ko koga, ko ce dalje i sa koje pozicije.

theanswer

Gledam vec 15 min u tabelu ove grupe i ne mogu da proniknem sta tu ko koga, ko ce dalje i sa koje pozicije.

Mislim da je najrealnije imo

1 LIT

2 LAT

3 CZE

4 BEL

Pošto je u C samo dilema četvrto mesto, to bi bilo

LIT vs MKD/NED/GEO 

LAT vs SLO

CRO vs CZE

GRE vs BEL

Edited by theanswer

kobni zelaya

Bolje nam je da budemo drugi nego prvi.

harper

CRO vs CZE

Ovde Hrvati tako lako mogu da popiju poraz..

kobni zelaya

Teško, Češka nema mnogo sila u napadu, sve se svodi na tri čoveka. Francuzima će, vidim, biti veća frka u osmini finala, nego u četvrtfinalu.

harper

Teško, Češka nema mnogo sila u napadu, sve se svodi na tri čoveka. Francuzima će, vidim, biti veća frka u osmini finala, nego u četvrtfinalu.

Ma, Hrvati su dosta jaci ali ako ne udju dobro u mec moze svasta da bude jer se radi o trojici igraca na pozicijama koje Hrvati jako lose brane. Veseli ce u skoku da pojede Sarica i Damjana Prdeza, dace im 20 poena samo iz ofanzivnih skokova.

J.R. Cash

Bolje nam je da budemo drugi nego prvi.

Birao bi Grcku pa Francusku pre Hrvatske i Livanije?

kobni zelaya

Ako idemo na Grčku, onda svakako ne. Mislio sam da idemo na Litvaniju u četvrtfinalu, ako smo drugi.

edit - da, Grčka, pogrešio sam.

Edited by kobni zelaya

theanswer

Naravno sva moja predivđanja padaju u vodu posle prve utakmice gde Letonija nesrećna gubi od još nesrećnijih Ukrajinaca. E sad me stvarno mrzi da računam

Kanzas siti zez

Lipoviy 15 poena bez promasaja. Pogodio dva bacanja za pobedu.

Glupa Belgija. Da su danas pobedili sutrasnja pobeda bi ih dovela na prvo mesto

Blud

Lipovij predvodi Ukrajnu do finala protiv nas, gde sa 40pt i kucanjem za pobedu raskrinkava celavu prevaru?

goofs

Naravno sva moja predivđanja padaju u vodu posle prve utakmice gde Letonija nesrećna gubi od još nesrećnijih Ukrajinaca. E sad me stvarno mrzi da računam

Rekoh ja :D jebo lud zbunjenog

theanswer

U suštini igraju Litvanci i Česi za prvo mesto međusobni duel. Samo što onaj ko izgubi može da ne bude drugi i svi timovi u grupi imaju još šansu da prođu dalje. 

Sign in to follow this  

• Create New...