Jump to content

Group D - Estonia Latvia Lithuania Ukraine Belgium Czech Republic

radisa

Ko ide dalje?  

20 members have voted

1. 1. Ko ide dalje iz grupe D?

Recommended Posts

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• theanswer

17

• J.R. Cash

11

• Kanzas siti zez

11

• goofs

8

Haha, pa kako su onda doneli tu odluku jbt.

Inace, najjaci je bio slovenacki komentator koji je komentarisao Rus-Fin. Kaze Belgija promasila sut za pobedu u Rigi, igraju se produzeci. I tako nakon nekog vremena lik zaurla u mikrofon "iznenadjenje u Rigi, Belgija dobila Litvu nakon produzetaka i to kosem u zadnjoj sekundi!!!". Nekoliko sekundi pauza... "I to je bio jedini kos u produzetkuuuuuuuuuu!!!!". Majstor.

E mnogo mi drago, zbog Kazlauskasa posebno :ziga:  Jebote Belgija dobila Litvaniju :ziga:

Na koju foru Lodzeski i crnja igraju za Belgiju kad sme samo jedan naturalizovan?

Haha, pa kako su onda doneli tu odluku jbt.

Inace, najjaci je bio slovenacki komentator koji je komentarisao Rus-Fin. Kaze Belgija promasila sut za pobedu u Rigi, igraju se produzeci. I tako nakon nekog vremena lik zaurla u mikrofon "iznenadjenje u Rigi, Belgija dobila Litvu nakon produzetaka i to kosem u zadnjoj sekundi!!!". Nekoliko sekundi pauza... "I to je bio jedini kos u produzetkuuuuuuuuuu!!!!". Majstor.

Hahaha. Ko će ga znati, to je FIBA. Brate gledali su snimak sigurno 10 minuta, za to vreme režiser nam je dao dva ponovljena snimka od toga 1 na kome se ne vidi sat. Snimali su publiku, igrače itd itd. Kontam da su priznali koš pa da nisu mogli da ga ponište, ali eno ima slika na Mondu gde se jasno vidi da nije koš.

Još mi je draže ako nije izbacio na vreme.

Govna litvanska, trpali preko Valenčiunasa sve vreme, kao da pionirima ubaciš Bobija. Belgijanci igrali košarku, i to lepu košarku. Drago mi je kao da smo mi dobili.

Govna litvanska, trpali preko Valenčiunasa sve vreme, kao da pionirima ubaciš Bobija. Belgijanci igrali košarku, i to lepu košarku. Drago mi je kao da smo mi dobili.

Boze svasta, pa nisu Litvanci krivi sto ovi imaju samo drvnu gradju u reketu.

Još mi je draže ako nije izbacio na vreme.

Ma da, pičke, igraju preko svog najboljeg igrača, dabogda sve izgubili.

Boze svasta, pa nisu Litvanci krivi sto ovi imaju samo drvnu gradju u reketu.

Voleli bi da imaju drvnu gradju, nemaju nista. Ervel im igra peticu, a Mvema cetvorku.

Zanimljivo je ovo da spustanje lopte dominantnom centru nije kosarka.

Ma da, pičke, igraju preko svog najboljeg igrača, dabogda sve izgubili.

:D

Kakva rampa Veselog koji već ima nekih 15ak poena

Edited by theanswer

7 od 18 penali, 1 od 15 trojke  :ohmy:

I jos Veseli, koji im je uz Satoranskog jedini napad, napravio 4 penala, ne zna se koji je gluplji.

Edited by J.R. Cash

Pobedio je gospodin Pamprla sa 6 vezanih promašenih penala kada je bilo minus 5 jedno 4 minuta u trećoj četvrtini, onda je Šilb mašio otvorenu trojku, Pamprla došao do ofanzivnog skoka i promašio zicer, iz kontre dobijaju trojku Blumsa, minut kasnije Veseli pravi četvrti.

Edited by theanswer
  • Create New...