Jump to content

Group D - Estonia Latvia Lithuania Ukraine Belgium Czech Republic

radisa

Ko ide dalje?  

20 members have voted

1. 1. Ko ide dalje iz grupe D?

Recommended Posts

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• theanswer

17

• J.R. Cash

11

• Kanzas siti zez

11

• goofs

8

Zasluzili su Litvanci da izgube zbog onako glupog poslednjeg napada, dali su zadnjih 40 poena iz reketa i ovaj slepac je mislio da je dobro da sutne trojku sa 8 metara na 5 sekundi do kraja.

Kalneitis je debilčina, a Lefkavičius ili kako se već zove još veća, dali sve poene iz reketa i zadnja 2min ne spuste unutra, Lefkavičius gubi prvo loptu na ubacivanju, a onda se zaleće kao june bez ikakve potrebe.

Edited by theanswer
Kanzas siti zez

Koliko god da je daleko i dalje je jedini koji zna da organizuje napad, onaj Lipkavicius ne zna da najjednostavnije doturi loptu do centara.

Nakon suta Kalneitisa lopta je upala u ruke Belgijancu i odmah se otvorila kontra. Odmah sam se setio Nolana Smita

Nigde ih on nece odvesti u bitnim mecevima. Ispadaju cim nalete na ovih nekoliko najjacih reprezentacija, a mozda i pre.

A jebeš mi sve, ja mislim da nije stigao na vreme ali to nikada nećemo saznati jer debili nemaju dobar ugao

I meni izgleda da nije stigao.

Edited by J.R. Cash

Meni isto izgleda da nije stigao, a ne znam kakvi su oni propisi FIBA po tom pitanju (ne bi me cudilo ni da ih nemaju) - ako sudije same po sebi nisu ponistile kos, znaci to je primarna odluka, sto opet znaci da treba da postoji jasan dokaz za ponistavanje odluke, a ovde toga nema.

Kanzas siti zez

Sada postoje realne sanse da Litvanija ne bude prva. Jos laksi zreb za nas.

A treci iz nase grupe bi imao put do 1/2 finala: A2(Poljska) pa pobednik meca D1(Belgija)-C4(Holandija).

Sada postoje realne sanse da Litvanija ne bude prva. Jos laksi zreb za nas.

A treci iz nase grupe bi imao put do 1/2 finala: A2(Poljska) pa pobednik meca D1(Belgija)-C4(Holandija).

Prilično si daleko otišao... Belgija je izgubila od Letonije, tek treba da igra sa Češkom, svašta će biti u toj grupi i Litvanija treba da igra sa Češkom itd. 

• Create New...