Jump to content
IGNORED

US Open 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    201

  • Timmy

    96

  • 189-

    68

  • dùda

    53

Top Posters In This Topic

Kolega Cash, svecano vas primam u team Safarova. Pa nije GS turnir jedna zena, kao sto ni Cibulkova nije bas Kurumi Nara... nije bas idealno, ali zivot ide dalje.

 

Mrzi me da sad listam preko fona, ali po secanju bih rekao da je taj deo kostura sad rasciscen, znam da mi upalo u oci da je Svinjarici najveca prepreka u prvih nekoliko kola bas Cibulkova.

Link to comment

Kolega Cash, svecano vas primam u team Safarova. Pa nije GS turnir jedna zena, kao sto ni Cibulkova nije bas Kurumi Nara... nije bas idealno, ali zivot ide dalje.

 

 

Neka hvala zbog tvoje Lucie sam izgubio dobre pare na americkoj turneji :fantom:

 

JJ nastavlja da se pati

 

i JJ pred eliminacijom prokockala 0-40

 

ode i ona :isuse:

Edited by Cash
Link to comment

djovak sijece sikirom

 

dosta mocno

 

Pa, dobro, nije bilo ni za ocekivati da ce Novak ovde da se oznoji, on prasinare i tempo igrace koji nisu u prvih desetak igraca na svetu bukvalno koristi da malo provezba osnovne udarce i pusti ruku. S tom konzervativnom counterpunching igrom Novaka ne mogu da pobede ni Nadal i Mari a kamoli Zoao Sousa. Ne verujem da Novak dobija u zoni udarca toliko loptica sa visokim odskokom cak ni na treningu koliko ih je dobio veceras, za njega su te loptice hammer-time.

Link to comment

Berdićev outfit je uvreda za oči

 

sent...using...

 

tek sada stigla da pogledam 5 minuta, i onda sam uočila čarape :ohmy:

njega njegov proizvođač opreme, očigledno, mrzi. ja nemam drugo objašnjenje za ovu neumesnu krpetinu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...