Jump to content
IGNORED

Ashley Madison


Muwan

PPP presuda za dotični sajt  

52 members have voted

  1. 1. Da li biste javno otkrili podatke registrovanih korisnika Ashley Madison?

    • Da, mamicu im varaličku!
      2
    • Da
      1
    • Ne znam i ne želim da znam
      14
    • Ne
      21
    • Ne, bre, si normalan ti?!
      14
  2. 2. Da li je sajt trebalo da ispuni zahtev hakera i obustavi rad?

    • Da, jer snose odgovornost prema korisnicima čije podatke nisu umeli da zaštite
      20
    • Ne jer nije prekršen zakon a korisnici su sami krivi što su se registrovali
      9
    • Ne jer sa teroristima nema pregovora
      6
    • Ne znam, ne bih bio/la u koži ni vlasnicima sajta ni njihovim klijentima
      17


Recommended Posts

Ne znam da li je neko već pokrenuo raspravu, neka modovi brišu ako jeste.

 

Pooll™™ nije baš adekvatan jer da bi se glasalo "Da" trebalo bi uskočiti u kožu izneverenih ljudi među kojima se verovatno i sakupila ekipa koja je organizovala i finansirala ovo hakovanje.

 

Bilo kako bilo, 30 miliona paketa ličnih i finansijskih podataka korisnika je sada na izvolte. Među njima su i gej osobe sa prebivalištem u bliskoistočnim despotijama.

 

Ovo je svetska mapa pretrage do sada:

 

2B83651700000578-3204050-Revealed_This_i

 

U UK su već počele akcije tipa javna provera na radiju:

 

 

A woman has been left humiliated after discovering that her husband has an Ashley Madison account on live radio. 

The woman, given the alias 'Jo', called in during a segment on suspicious partners, hosted by NOVA hosts Fitzy and Wippa on Thursday. The radio duo had stumbled across a hack website that leaked users of the adulterous dating site and entered Jo's husband's details into the system on her request.

 

'We're putting him in right now and his details have revealed that he's actually on the website Jo,' Fitzy told the shocked woman.

 

'Are you freaking kidding me?' The Blacktown woman responded, seemingly surprised by the news.

'These websites are disgusting,' she said before abruptly hanging up. 

 

Fitzy and Wippa were instantly regretful and questioned whether they had made the right decision in revealing the man's indecency. 

'I don't know if we should have done that,' Wippa said.

'That hasn't left me with a good feeling. What a horrible situation to be in.'

 

The duo then urged Jo, who was no longer on the line, not to jump to any conclusions, saying her husband may have 'signed up

and regretted it.'

 

 

 

Ima i ponekog poziva na kakvo-takvo zadržavanje zdravog razuma.

 

 

Šta dalje, kako dalje, ko treba da visi, šta sa ovima koji su ostavljali službene podatke...

 

 

Link to comment
  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krošek

    34

  • Caligula

    27

  • MancMellow

    26

  • ObiW

    26

 

Ne znam da li je neko već pokrenuo raspravu, neka modovi brišu ako jeste.

 

Pooll™™ nije baš adekvatan jer da bi se glasalo "Da" trebalo bi uskočiti u kožu izneverenih ljudi među kojima se verovatno i sakupila ekipa koja je organizovala i finansirala ovo hakovanje.

 

Bilo kako bilo, 30 miliona paketa ličnih i finansijskih podataka korisnika je sada na izvolte. Među njima su i gej osobe sa prebivalištem u bliskoistočnim despotijama.

 

Ovo je svetska mapa pretrage do sada:

 

2B83651700000578-3204050-Revealed_This_i

 

U UK su već počele akcije tipa javna provera na radiju:

 

 

 

A woman has been left humiliated after discovering that her husband has an Ashley Madison account on live radio. 

The woman, given the alias 'Jo', called in during a segment on suspicious partners, hosted by NOVA hosts Fitzy and Wippa on Thursday. The radio duo had stumbled across a hack website that leaked users of the adulterous dating site and entered Jo's husband's details into the system on her request.

 

'We're putting him in right now and his details have revealed that he's actually on the website Jo,' Fitzy told the shocked woman.

 

'Are you freaking kidding me?' The Blacktown woman responded, seemingly surprised by the news.

'These websites are disgusting,' she said before abruptly hanging up. 

 

Fitzy and Wippa were instantly regretful and questioned whether they had made the right decision in revealing the man's indecency. 

'I don't know if we should have done that,' Wippa said.

'That hasn't left me with a good feeling. What a horrible situation to be in.'

 

The duo then urged Jo, who was no longer on the line, not to jump to any conclusions, saying her husband may have 'signed up

and regretted it.'

 

 

 

Ima i ponekog poziva na kakvo-takvo zadržavanje zdravog razuma.

 

 

Šta dalje, kako dalje, ko treba da visi, šta sa ovima koji su ostavljali službene podatke...

 

 

 

ne znam ko da visi, treba da idu u zatvor oni koji su hakovali sajt, kao da su hakovali i bilo koji drugi sajt gde se cuvaju finansijski podaci velikog broja ljudi. apart from that....ne znam ko da visi.

 

a da, sluzbeni podaci...pa jbg, to moraju same te organizacije da rese

Edited by MancMellow
Link to comment

Meni je jedino zanimljivo u čitavoj meh™ priči to što neki prevareni supružnici izražavaju konsternaciju zbog hakovanja odnosno objavljivanja podataka. Kao, bolje mi je da ne znam. Pa ako bi radije da ne znaš, zašto koji moj proveravaš? :unsure:

 

Ne treba niko da ide u zatvor, treba samo klijentima da se isplate nekakvi penalties zbog neadekvatne zaštite podataka i gotovo. 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Jbg, što nisi vaspitao decu, braću, i sestre da ne budu busybodies? Ne možeš da kažeš "these websites are awful" ako ti je neka bliska osoba uletela sa "ej, evo dokaza da te muž vara!"

 

Slično kao što je bedno kriviti Ashley Madison umesto supružnika/partnera... samo za još jedan stepen izmešteno.

Link to comment

Hakeri su ovom akcijom promasili ceo fudbal. Sta treba da se useru u zivot nekim nesrecnicima a da ni ne znaju kako im izgledaju zivoti. Kao "borba protiv prevare". Deluje kao akcija koju je smislila gomila pubertetlija.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Na kraju krajeva i jeste borba protiv prevare. Clanovi tog sajta varaju i nije mi ih nesto zao.

Ne razumem sto uopste postoji namenski sajt za varanje, sto to preljubnici nisu radili preko obicnih dejting sajtova ?

Link to comment

+1

 

Ja bih tužio ove iz Ashley Madison i tražio neku masnu odštetu...

+1.

Ono na sta Ashley racunaju je da je te ljude verovatno sramota da se eksponiraju.

Slicno kao sto Omar pljacka druge dilere znajuci da nece u policiju

Link to comment

Na kraju krajeva i jeste borba protiv prevare. Clanovi tog sajta varaju i nije mi ih nesto zao.

 

:lolol:

 

strašno, strašno, i sve one što se seksaju pre braka treba takođe na stub srama

Link to comment

Hakeri su ovom akcijom promasili ceo fudbal. Sta treba da se useru u zivot nekim nesrecnicima a da ni ne znaju kako im izgledaju zivoti. Kao "borba protiv prevare". Deluje kao akcija koju je smislila gomila pubertetlija.

 

kao one dve ribe što su na nekoj utakmice provalile da žena vara muža gledajući u njen telefon i onda su to objavile na tviteru

Link to comment

Na kraju krajeva i jeste borba protiv prevare. Clanovi tog sajta varaju i nije mi ih nesto zao.

Ne razumem sto uopste postoji namenski sajt za varanje, sto to preljubnici nisu radili preko obicnih dejting sajtova ?

 

Zato sto na dejting sajtu nalaze ljude koji su zainteresovani za dejtovanje, izlaske u javnosti, udvaranja i slicne stvari. Na AM je u pitanju pretezno samo seks.

 

A sto se tice teme meni je cudno da uopste postoje dve strane u ovoj prici. Jednostavno neko je hakovao sajt i izbacio podatke koji mogu da ugroze zivot tim korisnicima i to na vise nacina i mi sad treba da pricamo jel to ok ili nije. Jbg varanje nije lepo ni moralno ali nije ni nelegalno, po meni to je samo jedan od oblika ljudske seksualnosti pa mi je ovo isto kao kada b neko hakovao gay ili fetish dejting sajt i podelio podatke.

Edited by *edited by mod
Link to comment

kao one dve ribe što su na nekoj utakmice provalile da žena vara muža gledajući u njen telefon i onda su to objavile na tviteru

Vrlo slicno. Ne znate sta se desava u tudjim zivotima i nemojte se petljati posebno ne noseci barjak "pravednika".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...